Späť

AdriaSun > DOVOLENKA

Dovolenka v blízkosti mora

Letná dovolenka pri mori

Radi by sme Vám ponúkli prežitie skvelej a nezabudnuteľnej dovolenky v Grécku, Turecku, Taliansku a Španielsku. Ponuku sa pre Vás snažíme neustále rozširovať a aktualizovať. Dbáme tiež na Vaše požiadavky a odporúčania.

Ideálne dovolenku si predstavuje každý z nás inak. Niekto dáva prednosť ubytovanie v hoteloch so stravou, kde sa už o nič nemusí starať. Iný dáva prednosť ubytovanie v apartmánoch, kde má väčšie súkromie a stravu si obstará sám. Preto sa snažíme mať ponuku ubytovania v širšom rozpätí, aby sme vyhoveli všetkým. Ponúkame aj ubytovanie v chatkách alebo stanoch. Hotely máme od 2 * až do 5 *.
Konkrétne ponuky hotelov nájdete na na stránke ubytovanie pri mori. 

Teraz máme v ponuke nasledujúce destinácie:

Dovolenka v Grécku

Grécko sa nachádza na juhu Balkánskeho polostrova. Gréci sú otvorení a bezprostredné ľudia so srdcom takmer na dlani, čo mnoho turistov láka a vďaka tejto ústretovosti sa sem aj turisti vracia.

Ďalším dôvodom pre opakovanú návštevu Grécka môžu byť miestne pochúťky. Najznámejší je určite gyros alebo tzaztiki. Ďalšia dobrotou je yemistá, čo sú paradajky a papriky plnené ryžou alebo mletým mäsom.

Z letovísk v Grécku ponúkame napríklad Južný Krétu, ostrov Karpathos, Kos, Kalymnos, Pargu, Rhodos, Chalkidiki, Olympská riviéra, Zakynthos a Thassos. Ak by ste si z našej ponuky nevybrali, môžeme Vám zabezpečiť dovolenku aj v iných častiach Grécka.

Dovolenka v Turecku

Turecko sa nachádza v juhovýchodnej Európe. Hlavným mestom je Istanbul, ktoré je veľmi turistami obľúbené. Istanbul má jedenásť miliónov obyvateľov. Po meste sa môžete prepraviť aj metrom tunely, ktoré bolo otvorené ako druhé po londýnskom metre.

Z turistických letovísk ponúkame Alanya, Side a novo aj Belek a Kemer. V Turecku sme pre Vás pripravili širokú ponuku výletov, ktoré budú klientom ponúkané pri informatívny schôdzke. Základné ponuku výletov Vám radi zašleme na vyžiadanie.

Dovolenka v Taliansku

Ďalej pre Vás ako každým rokom ponúkame dovolenku v Taliansku, o ktorú je veľký záujem a patrí k najnavštevovanejším krajinám Európy a celého sveta. K Taliansku patria aj ostrovy Sicília, Sardínia, Ischia, Capri a Liparské ostrovy. Talianska ponúka aj lyžovanie v Alpách, ktoré máme tiež v ponuke.

Teraz máme v ponuke Kalábrii, Kampánii a Ligúrii. Ponuku ale neustále rozširujeme a aktualizujeme. Priebežne budeme pridávať aj ďalšie letoviska. Na vyžiadanie Vám zabezpečíme akékoľvek letovisko a pobytové miesto. Dbáme však vždy na kvalitu pred kvantitou.

Dovolenka Španielsko

V Španielsku sme pre Vás zaistili ubytovanie ako v minulých rokoch v Costa del Azahar, čo je prímorské letovisko. Pláže i mora sú niekoľko rokov oceňované modrou vlajkou za čistotu a kvalitu. More je priezračne čisté a krajina je udržiavaná. Ponúka veľmi dobré klimatické podmienky a teplé more. Klienti tu nájdu ideálne podmienky pre trávenie príjemnej dovolenky.

Dovolenka v Bulharsku

Dovolenku v Bulharsku Vám prinášame na špecializovanom webe, kde môžete zhliadnuť ponuku dovolenky v Primorsku, Lozenca, Kitene, Černomorci a Carevo.

[+] Rozbaliť viac informácií [-] Menej informácií

Dovolenka Grécko

Dovolenka Grécko

Grécko sa nachádza na juhu Balkánskeho polostrova, môžete tu využiť brehov Egejského, Stredozemného a Jónskeho mora. Grécko je charakteristické svojou pohostinnosťou v podobe starých malebných kaviarničiek, taverien, pizzérií a ... Viac

Dovolenka Taliansko

Dovolenka Taliansko

Taliansko je krajina mnohých tvárí. Dovolenka v Taliansku ponúka relaxovanie na zlatých piesočných plážach, turistiku alebo lyžovanie v horách, prastará mesta s historickými pamiatkami, známe osobnosti minulosti i súčasnosti, ... Viac

Dovolenka Španielsko

Dovolenka Španielsko

Španielsko rozmanitosťou svojej ponuky predstavuje prázdninový raj a jednu z najobľúbenejších dovoleniek slovenských turistov. Krajina zasľúbená turistike ponúka krajinu hornatú, úrodné údolia, ale aj púšte, sopečnej oblasti, sk... Viac

Dovolenka Turecko

Dovolenka Turecko

Turecko, v poslednom desaťročí obľúbený cieľ turistov, je tiež nazývané krajinou tajomného orientu. Najobľúbenejšími destináciami pre dovolenku v Turecku sú letoviska Alanya, Side a Belek a Kemer, kde tiež nájdete všetky naše ub... Viac

Dovolenka Chorvátsko a Čierna Hora

Dovolenka Chorvátsko a Čierna Hora

Nami ponúkaná dovolenka v Chorvátsku Vás zavedie najmä do oblasti Stredné Dalmácié, konkrétne na Omišskú a Makarskú riviéru. V tejto turistami najviac obľúbené oblasti Chorvátska môžete dovolenku stráviť v krásnych, pokojnejších či živších, letoviskách. Pre Slovenský trh sme pripravili ponuku dovolenka v Chorvátsku, kde nejdete širokú ponuku dovoleniek po celom pobrežie Chorvátska.

Dovolenka Bulharsko

Dovolenka Bulharsko

Bulharsko, štát juhovýchodnej Európy nachádzajúci sa na Balkánskom polostrove, je po desaťročia stálicou medzi najobľúbenejšími miestami pre letnú dovolenku pri mori. Nemalú výhodou dovolenky v Bulharsku je potom veľmi priaznivá cena, prekrásna príroda a čisté more. Pre Slovenskú klientelu je k dispozícii web, špecializovaný na dovolenku v Bulharsku kde objavíte výber dovolenky v Bulharsku s odletom z Bratislavy a Košíc.