Pohled na hotel
Späť

AdriaSun > UBYTOVANIE > Ubytovanie Grécko > Ubytovanie Olympská riviéra > Hotely Olympská riviéra > Hotel Orea Eleni Palace****

Hotel Orea Eleni Palace****

WiFi Klimatizácia Pláž 140 metrovTelevízia Obchod v blízkosti hotelaStravovanie Autobusová doprava Vlastná doprava

Štýlový, moderný hotel nachádzajúci sa v novej rezidenčnej, pokojnejšej časti letoviska Paralia. 140 metrov od pláže. Centrum mesta je vzdialené cca 400 metrov. V jeho blízkosti je ale niekoľko reštaurácií a marketov. Hotel Orea Eleni sa nachádza cca 300 metrov. Nový aquapark je postavený cca 500 metrov od hotela.

V hoteli je recepcia, výťah, malý wellness s vírivkou a fitnes, bar s posedením v lobby a na terase, kde je podávaná aj raňajky.

 

Mám otázku

Ubytovanie

Dvojlôžkové izby s možnosťou jednej alebo dvoch prísteliek. Izby majú vlastné sociálne zariadenie, balkón, LCD-TV, telefón, klimatizácia je zdarma, malá chladnička zadarmo, Wi-Fi bezplatne v celom hoteli.

Hotel sa nachádza neďaleko krásnej piesočnatej pláže s pozvoľným vstupom do mora.

Výlety

V mieste pobytu Vás delegátka zoznámi s aktuálnou ponukou výletov v Grécku. Oficiálne stránky letoviska Paralia si môžete prezrieť TU.

Doprava do Paralie

Vlastná doprava.
Možnosť zakúpenia autobusovej dopravy. Cena autobusovej dopravy je 155,00 €/osoba. Nástupné miesta: Bratislava a Partizánske bez príplatku, Nitra (7 €), Topoľčany (7 €), Handlová (9 €), Prievidza (9 €), Žiar na Hronom (11 €), Zvolen (11 €), Banská Bystrica (11 €), Trnava (4 €), Hlohovec (4 €), Piešťany (7 €), Nové Mesto nad Váhom (7 €), Trenčín (9 €), Dubnica nad Váhom (9 €), Považská Bystrica (9 €), Žilina (11 €), Martin (11 €), Ružomberok (12 €), Liptovský Mikuláš (12 €) Poprad, Levoča, Prešov, Košice, Rožňava, Rimavská Sobota, Lučenec – všetko za 13 €. Deti do 2 rokov musia mať z bezpečnostných dôvodov vlastné sedadlo, teda platia plnú cenu autobusovej dopravy.

Doporučenie

Hotel odporúčame aj náročnejšej klientele a zároveň všetkým vekovým kategóriám, keďže svojím vybavením dokáže uspokojiť každého svojho hosťa.

Prehľad našich najobľúbenejších hotelov v Grécku, kde si môžete vybrať z našej ďalšej ponuky dovolenky v Grécku.

 

 

stravovanie

Polpenzia. Raňajky formou švédskeho stolu podávané priamo v hoteli Orea Eleni Palace. Večere servírované formou jednotného menu, prílohy a šaláty formou bufetu, dezert alebo ovocie. Večera podávaná v hoteli Orea Eleni (300 metrov). 1x týždenne barbecue.

pláž

Piesočná pláž s pozvoľným vstupom do mora vzdialená cca 140 metrov od hotela. Na pláži je veľa reštaurácií a barov. Lehátka a slnečníky na pláži za príplatok. Veľký výber vodných športov za poplatok.

Ďalšie informácie

Všeobecné informácie o Grécku - zaujímavé informácie pred odchodom na dovolenku.
Kliknite na počasie v Grécku, kde sa dozviete aktuálnu predpoveď.

V Paralii Vám môžeme ponúknuť tiež ubytovanie v hoteli Orea Eleni***.

Fotogaléria

Cena zahŕňa:

  • ubytovanie na osobu
  • polpenziu
  • poistenie CK proti úpadku
  • služby delegáta
  • spotrebu energie a vody
  • pobytové taxy

Cena nezahŕňa:

  • dopravu
  • cestovné poistenie
  • jednolôžková izba + 18,00 €/noc

Cena dopravy:

Cena autobusovej dopravy je 155,00 €/osoba. Bližšie informácie o doprave do Grécka nájdete na našej stránke cestovné informácie.