Späť

AdriaSun > UBYTOVANIE > Ubytovanie Grécko > Hotely Grécko

Grécke hotely

Hotely Grécko

Pre ubytovanie v Grécku sme pre Vás pripravili ponuku osvedčených ubytovacích kapacít. Ponúkame hotely, aparthotely a hotelové komplexy. Hotely v Grécku majú od dvoch do päť hviezdičiek, takže si každý klient môže vybrať podľa svojich možností a podľa toho, čomu dáva skôr prednosť. Hotely ponúkajú tiež možnosť stravovania, alebo môžete navštíviť niektorú z miestnych reštaurácií, v ktorých sa varia a podávajú miestne špeciality ako napríklad musaka, suvlaki keftédes pod., tak aj celosvetovo známa jedlá ako je bezpochyby gyros, pizza alebo tzatziky (viac o gréckej kuchyni).

Izby na hoteloch v Grécku sú vybavené všetkým, čo je potrebné (TV/SAT, telefón, fén, ...). Samozrejmosťou je samostatné WC a kúpeľňa. Klimatizácia je v niektorých objektoch za príplatok a niekde pre klientov zdarma. Dovolenku v Grécku Vám spríjemníme pripojením na internet (Wi-Fi) čo je v dnešnej modernej dobe už nutnosťou, takže Vám môžeme zaručiť, že vo všetkých našich hotelových kapacitách túto možnosť máte. 

Ponuku hotelov v Grécku sa pre Vás snažíme neustále rozširovať a aktualizovať. V ponuke máme niektoré osvedčené hotely, ktoré ponúkame už niekoľko rokov, ale aj nové kapacity, ktoré sme sa po odporúčaní rozhodli ponúkať.
Pre túto sezónu máme v ponuke:
Hotel Orea Eleni *** v Paralii
Hotel Orea Eleni Palace *** v Olympskej riviére
Aparthotel Star *** v Olympic Beach
Hotelový komplex v Toroni Blue Sea ****
Hotel Astris Sun ** +

Ak ste si v našej ponuke gréckych hotelov nevybrali, nepremeškajte nemenej zaujímavú ponuku rezidencií a penziónov v Grécku.

Dopravu do Grécka vám môžeme zabezpečiť letecky, kombinovane, autobusom, alebo sa môžete rozhodnúť pre vlastnú dopravu.

 

[+] Rozbaliť viac informácií [-] Menej informácií