Späť

AdriaSun > UBYTOVANIE > Ubytovanie Grécko > Ubytovanie južná Kréta > Hotely Južná Kréta

Hotely na južnej Kréte

Hotely, ktoré na južnej Kréte ponúkame, sú moderne až luxusne vybavené, čo prispieva k ich obľúbenosti a počas ubytovania k vysokej spokojnosti a aj vďaka tomu k skvelému prežitie letnej dovolenky v Grécku.

hotely Južná Kréta

Na južnej Kréte pre Vás poskytujeme ubytovanie v hoteloch troj až päťhviezdičkových, ktoré ležia priamo pri nádherných piesočnatých či piesčito-kamenistých plážach s pozvoľným vstupom do mora. Ubytovanie v nami ponúkaných hoteloch na južnej Kréte prináša maximálny komfort. Hotely sú vybavené recepciou, reštauráciou, barom a minimálne jedným bazénom. V niektorých hoteloch je k dispozícii aj minimarket, kaderníctvo, posilňovňa, sauna, obchod so suvenírmi, klenotníctvo, bankomat atď.

Samotné hotelové izby sú štandardne dvoj až štvorlôžkové. V hoteli Ostria Beach je k dispozícii aj rodinná izba pre 5 osôb. Izby sú zariadené moderným nábytkom, vlastným sociálnym zariadením, klimatizáciou, minichladničkou, TV so satelitom, telefónom a balkónom alebo terasou, z ktorých máte výhľad buď na more alebo na okolie. Balkón s výhľadom na more je v niektorých prípadoch za príplatok.

Rovnako ako v iných destináciách, aj v hoteloch v južnej Kréte sú organizované mnohé fakultatívne výlety, s ktorými vás oboznámi delegát na informatívnej schôdzke. Naším tipom sú rozhodne výlety do tiesňavy Samaria, k najväčšej archeologickej lokalite doby bronzovej na ostrove Kréta - Knossos alebo napr. k súostroviu Santorini. Výnimočný je aj Krétsky večer. Bližšie informácie k výletom získate na stránke výlety do Grécka.

[+] Rozbaliť viac informácií [-] Menej informácií

Vyberte si ubytovanie v hoteloch južná kréta

Hotel Petra Mare ****+ Južná Kréta

Tento hotelový komplex leží na konci pešej promenády prímorského mesta Ierapetra. Ponúka široké možnosti športového a kultúrneho vyžitia. Hotel je po... WiFiKlimatizáciaPlážTelevíziaObchodStravovanieBazénLetecká doprava Hotel Petra Mare ****+First minute 10%

Viac Cenník