Späť

AdriaSun > UBYTOVANIE > Ubytovanie Grécko > Ubytovanie Olympská riviéra > Hotely Olympská riviéra

Hotely na Olympskej riviére

Bohatá ponuka kvalitných hotelov na Olympskej riviére prispieva k obľúbenosti tejto oblasti, ktorá je populárna pre svoje krásne pláže a priezračne čisté more priamo pod božskými vrcholkami Olympu.

Hotely Olympská riviéra

Nami ponúkané hotely na Olympskej riviére sa nachádzajú v obľúbených letoviskách Paralia a Olympic Beach, ideálnych pre nezabudnuteľnú dovolenku v Grécku. V týchto miestach poskytujeme ubytovanie v troj až štvorhviezdičkových hoteloch vyššieho štandardu, ktoré dokážu uspokojiť aj náročnejšiu klientelu. Vo väčšine ponúkaných hotelov je k dispozícii reštaurácia, bar, bazén alebo wellness centrum, prípadne aj fitness.

Hotelové izby sú dvojlôžkové s možnosťou jednej alebo dvoch prísteliek. V aparthotely v Olympic Beach sú potom k dispozícii zariadené štúdiá (dvoj až trojlôžková) a apartmány (štvor až päťlôžkové). Izby, štúdiá aj apartmány sú moderne a účelne zariadené - vybavené vlastným sociálnym zariadením, televíziou, klimatizáciou a Wi-Fi (miestami za príplatok), balkónom a v prípade štúdií a apartmánov aj vybaveným kuchynským kútom.

Pre hostí ubytovaných v hoteloch na Olympskej riviére je pripravená ponuka fakultatívnych výletov, ktoré je možné z tejto oblasti navštíviť. Odporúčame predovšetkým výlet na Olymp či do hlavného mesta Atén. Výnimočná je však aj pirátska plavba s piknikom. Viac informácií o výletoch nielen na Olympskej riviére získate na stránke výlety v Grécku.

Pokiaľ Vás ponuka hotelov na Olympskej riviére nezaujala, pozrite si našu ponuku hotelov na Chalkidiki, Toroni.

[+] Rozbaliť viac informácií [-] Menej informácií

Vyberte si hotely na Olympskej riviére

Hotel Orea Eleni*** Olympská riviéra - Paralia

Jeden z najznámejších hotelov v Paralii. Nachádza sa v blízkosti centra letoviska. Lobby, recepcia, bar, reštaurácia s vnútornou i vonkajšou časťou, ... WiFiKlimatizáciaPlážTelevíziaObchodStravovanieBazénVlastná dopravaLetecká doprava Hotel Orea Eleni***First minute 10%

Viac Cenník

Hotel Orea Eleni Palace**** Olympská riviéra - Paralia

Štýlový, moderný hotel nachádzajúci sa v novej rezidenčnej, pokojnejšej časti letoviska Paralia. 140 metrov od pláže. Centrum mesta je vzdialené cca ... WiFiKlimatizáciaPlážTelevíziaObchodStravovanieAutobusová dopravaVlastná doprava Hotel Orea Eleni Palace****First minute 10%

Viac Cenník