Späť

AdriaSun > CESTOVNÉ INFORMÁCIE > Naši partneri

Zaujímavé odkazy našich partnerov

Dovolenka pri mori...

Pripravili sme pre Vás niekoľko zaujímavých tipov pre ubytovanie a taktiež  odporúčania na partnerské cestovné kancelárie a firmy. Všetky uvedené kontakty sú dôveryhodné a preverené. Ak hľadáte skutočne kvalitnú a obľúbenú dovolenku v Chorvátsku za nízke ceny, vyskúšajte: dovolenka v Chorvátsku. Prípadne českú verziu dovolenka v Chorvátsku: dovolená Chorvatsko.

Zaujímavosti o Chorvátsku, jeho destináciách, pamätihodnostiach nájdete na ubytovanie v Chorvátsku.

Ak dávate prednosť Čiernemu moru, potom Vás asi zaujme ponuka dovolenky v Bulharsku: dovolenka v Bulharsku, kde nájdete výber tých najžiadanejších destinácií Bulharska. Dovolenka v Bulharsku je stále veľmi populárna, predovšetkým vďaka nízkym cenám, česká verzia dovolenka v Bulharsku: dovolená Bulharsko.

Výber z ďalších destinácií nášho partnera Dovolenka do raja.

Dovolenka za nízke ceny: last minute dovolenky cez internet.

Cestovanie s portálom Walkers.sk

Lyžovanie...

Pre vyznávačov zimných športov a lyžovania máme špeciálnu ponuku lyžovania v Rakúsku: lyžováni Rakousko, kde nájdete známe lyžiarske strediská so širokou ponukou ubytovania i zjazdoviek. Aktuálna ponuka na tomto webe určite nadchne predovšetkým skúsených a náročnejších lyžiarov.

Lyžiarom - začiatočníkom by sme skôr odporučili pobyt a lyžovanie v Taliansku, kde máme v ponuke hotely priamo pri miernych zjazdovkách za nízke ceny, napr.: lyžování Itálie.

Dovolenka v apartmánovom dome v Závažnej Porube

Ponúkame dovolenku v apartmánovom dome v Závažnej Porube ubytovánie v Tatrách. Je to podhorská obec na Liptove - severné Nízke Tatry. Za dedinou sa nachádza reštaurácia, bežecké trate, multifunkčné ihrisko a lyžiarske stredisko Opalisko. Sú tu značené cyklotrasy a turistické chodníky do hôr. Zloženie jedného apartmánu súpočíva v dvoch spálňach s vlastnými kúpeľňami a kapacitou do 8 osôb. Je tu obývačka s krbom a TV. K apartmánu je kuchyňa so štandardným vybavením. Von je terasa s prenosným grilom.

Zaujímavé...

V prípade, že hľadáte, alebo by ste chceli zmeniť účtovnú firmu. Zaujíma Vás ekonomické poradenstvo či spracovanie projektov financovaných zo zdrojov EÚ potom neváhajte a pozrite  na odkaz: účtujeme za Vás.