Späť

AdriaSun > ZÁJAZDY > Zájazdy do Talianska > Poznávacie zájazdy

Poznávacie zájazdy Taliansko

Radi by sme Vám ponúkli poznávacie zájazdy do Talianska. Môžete navštíviť napríklad Benátky, ktoré sú veľmi turisticky obľúbené. Prejdete sa po Benátskej leguně a navštívite rad pamiatok.

Poznávacie zájazdy do Talianska

Popoludní bude možnosť výberu, či stráviť celý deň v Benátkach, alebo sa vykúpať na známej pláži Lido. Ďalej môžete navštíviť karneval v Benátkach a Florencii, ktorý je veľmi obľúbený. Jedná sa o veľkú udalosť, ktorá preteká žiarivými farbami. Najznámejšie masky sú "Bauta", "Gnaga" a "Pantalone".

Ponuku na poznávacie zájazdy do Talianska neustále aktualizujeme.

Talianska ponúka veľa možností vyžitia. Napríklad návštevu pamiatok, kúpanie v mori alebo lyžovanie v Talianskych Alpách.
Za návštevu stojí napríklad Koloseum, kde bojovali gladiátori, zvieratá, niekedy aj ľudia. Nachádza sa v Ríme a od roku 2013 sa rekonštruuje. Predpokladané ukončenie rekonštrukcie je v roku 2016. Ďalšia významná pamiatka je šikmá veža v Pise - veža je návštevníkom prístupná a je postavená z bieleho mramoru.

Pre odpočinok môžete v Taliansku využiť známu pláž Lido, ktorá meria okolo 12 km a pocítite tu naozajstný relax a pokoj.

[+] Rozbaliť viac informácií [-] Menej informácií