Späť

AdriaSun > ZÁJAZDY > Zájazdy do Turecka > Poznávacie zájazdy

Poznávacie zájazdy Turecko

Ponúkame pre Vás zájazdy za poznaním do Turecka. Teraz ponúkame napr. Zájazd do Istanbulu, ktorý Vás určite nadchne a bude sa Vám zájazd páčiť.

Poznávacie zájazdy do Turecka

Ponúkame pre Vás päťdňový zájazd do Istanbulu, kde spoznáte najdôležitejšie krásy ako napr. Galata Köprüsü, Veľký bazár, mešitu Hagia Sofia, palác Top Kapi apod.

Ďalej máme v ponuke zájazd do Tureckého západného pobrežia, kde môžete stráviť neuveriteľných 15 dní. Dýchne tu na Vás atmosféra starých časov z čias Ionia. Návšteva antiky - Efes, Milét, Pergamon, Trója, Didy. Ďalej je zastávka tiež v Istanbule a Pamukkale.

Tento zájazd nie je len poznávacie, ale tiež odpočinkový. Niekoľko dní je vyhradených na pobyt na pláži, takže si dostatočne oddýchnete a okúpete sa v nádhernom mori a oddýchnete na krásnych piesočných plážach.

Ďalšie ponuky pre Vás neustále aktualizujeme.

Turecko sa nachádza na území Ázie a Juhovýchodnej Európy. Podnebie je ovplyvnené prítomnosťou mora na severe, juhu a západe a hôr vyskytujúcich sa na väčšine územia. V lete pení teploty nad 30 ° C. Užijete si teda krásne slniečko a teplo.

[+] Rozbaliť viac informácií [-] Menej informácií