Späť

AdriaSun > ZÁJAZDY > Zájazdy do Čiernej Hory > Poznávacie zájazdy

Poznávacie zájazdy do Čiernej Hory

Klientom, ktorí sú doteraz Čiernou Horou "Nepobozkaná", odporúčame vyjsť na poznávací zájazd pre poznanie krajiny a kultúry. Čierna Hora získava medzi klientmi stále väčšiu obľubu.

Poznávacie zájazdy do Čiernej Hory

Do Čiernej Hory ponúkame v túto chvíľu dva poznávacie zájazdy, ale ponuku neustále aktualizujeme a rozširujeme. Ak si nevyberiete z nasledujúcich zájazdov, stačí napísať Vaše požiadavky a ponúkneme Vám prípadne ďalšie zájazdy.
Navštívte s nami Čiernu Horu a Albánsko. Zájazd trvá 9 dní, takže je dostatok času pre preskúmanie ale aj na odpočinok. Druhý deň po príchode na miesto v dopoludňajších hodinách je napríklad voľný deň. Klienti sa môžu v kľude ubytovať, vykúpať, nakúpiť alebo posedieť v niektorej z miestnych kaviarní a reštaurácií. Ďalšie dni bude nasledovať prehliadka Ulcinje, Starého Baru, pohoria Rumija, Albánska, Tirany, mesto Durrës. Piaty deň je opäť voľný a teda je možnosť oddýchnuť si na Ulcinjskej pláži, kde je liečivý piesok. Ďalšie dni nasleduje návšteva Budvy, Cetinje, Bokakotorský záliv, Skadarské jazero, mys Svätý Stefan a zakončenie bude v chorvátskom Dubrovníku. Takže zážitkov tu prežijete mnoho.

Následne máme v ponuke poznávací zájazd do Čiernej Hory bez návštevy Albánska. Zájazd sa ide po trase: Sarajevo - Mostar - Budva - Starý Bar - Skadarské jazero - Sv. Stefan - Boka Kotorska - NJEGUŠI - NP Lovčen - Cetinje - Ulcinj - Boka Kotorska - Kotor - Perast - Gospa od Skrpjela - Dubrovník. Zájazd je na 11 dní a je tu naplánované mnoho výletov, takže je zájazd naozaj pestrý.

Neváhajte a objednajte si u nás poznávacie zájazdy do Čiernej Hory. Kapacita je obmedzená, takže kto zaváha, nejazdí.

V prípade že chcete spoznať aj ďalšie krajiny, ponúkame pre Vás poznávacie zájazdy aj do iných krajín, ako je napr. Taliansko, Grécko, Turecko a Španielsko. V prípade Vášho záujmu o iné krajiny nás neváhajte kontaktovať.

[+] Rozbaliť viac informácií [-] Menej informácií