Späť

AdriaSun > UBYTOVANIE > Ubytovanie Grécko > Ubytovanie Chalkidiki, Sarti > Rezidencie Chalkidiki, Sarti

Rezidencie Sarti, Chalkidiki

Rezidencie v Sarti sú kvalitatívne na veľmi vysokej úrovni, čo uvítajú všetci, ktorí sa rozhodnú pre túto voľbu ubytovania. Umiestnenie  v kľudnej časti letoviska navyše Vašej dovolenke v Grécku dodá pohodu a kľud.

Rezidencie v letovisku Sarti - Chalkidiki

Ubytovanie poskytujeme v moderne vybavených rezidenciách, ktoré sa nachádzajú v pokojnejšej časti letoviska, približne 500 m od centra a 300 m od krásnej piesočnatej pláže, ktorá je považovaná za najkrajšiu v celom Grécku (mapku 70 najúžasnejších pláží v Sithonii si môžete prezrieť TU). Rezidencie v Sarti disponujú dvoj až štvorlôžkovými štúdiami, ktorých súčasťou je všetko potrebné vybavenie. Nechýba tu vlastné sociálne zariadenie, komplexne zariadený kuchynský kút, televízor so satelitom, klimatizácia (za príplatok) a balkón so záhradným nábytkom.

Sarti je moderným letoviskom s nádherným historickým jadrom, ktoré sa pýši predovšetkým aj krásnou okolitou prírodou a plážami so zlatistým pieskom. Nájdete ho na juhovýchode Chalkidiki. Letovisko Vám poskytne aj širokú ponuku zábavy a možností nákupov. Mestečko má pomerne živé centrum, nachádza sa tu celá rada obchodov, pekární, marketov, zlatníckych obchodíkov, tradičných taverien so živou hudbou i nočné diskotéky. 

Z rezidencií v Sarti sme pre Vás pripravili bohatú ponuku výletov. Navštíviť môžete napr. mesto Thessaloniki, kláštory Meteora, vodný park Waterland, absolvovať autobusový okruh po celom polostrove alebo vyraziť na niektorý z lodných výletov. Kompletnú ponuku výletov v tejto destinácii môžete zhliadnuť na stránke výlety v Grécku.

Ak hľadáte ubytovanie v rezidenciách na pevninskej časti Grécka a ponuka Sarti Vás neupútala, skúste pozrieť naše rezidencie Parga, ktoré sa dlhodobo tešia vysokej obľube.

 

[+] Rozbaliť viac informácií [-] Menej informácií

Vyberte si rezidencie v Sarti - Chalkidiki

Rezidencia Michalis*** - Sarti Chalkidiki - Sarti

Celý komplex je oplotený, čo zabezpečuje úplné súkromie klientov. V záhrade rezidencie sú umiestnené hojdačky a preliezačky pre deti a ihrisko so sie... WiFiKlimatizáciaPlážTelevíziaStravovanieBazénAutobusová dopravaVlastná doprava Rezidencia Michalis*** - SartiFirst minute 10%

Viac Cenník