Späť

AdriaSun > UBYTOVANIE > Ubytovanie Grécko > Ubytovanie ostrov Karpathos > Rezidencie na ostrove Karpathos

Rezidencie ostrov Karpathos

Ubytovanie na ostrove Karpathos je vyhľadávané predovšetkým turistami, ktorí túžia spoznať skutočnú tvár Grécka, jeho typické malé dedinky, v ktorých sála grécka atmosféra takmer na každom kroku.

Rezidencie na ostrove Karpathos

Nami ponúkané rezidencie ostrova Karpathos sa nachádzajú v obľúbenom letovisku alebo skôr malej rybárskej dedinke na západnom pobreží ostrova, ktorá každoročne v letných mesiacoch ožíva prílivom turistov. Lefkos ponúka na kúpanie hneď niekoľko pláží. Priamo pri rezidencii na Karpathose je turistom k dispozícii pokojná kamienkovo-piesočná pláž Potali. Ak máte však radšej piesok, nezúfajte, príjemnou prechádzkou môžete za necelých 20 minút dôjsť do centra letoviska Lefkos, kde nájdete hlavnú pláž letoviska - Gialou Chorafi, ktorá je pokrytá jemným pieskom a má pozvoľný vstup do mora. Ďalšie pláže sú v menších zálivoch rozosiate po okolí.

Rezidencie na ostrove Karpathos sú vybavené dvojlôžkovými štúdiami s možnosťou jednej prístelky a apartmánmi pre 4 osoby s oddelenou spálňou. V budove je k dispozícii aj minimarket, kde si môžete zaobstarať nápoje a všetku útratu zaplatiť až pri odchode. Na väčšie nákupy si môžete dôjsť do 100 m vzdialeného supermarketu. Prázdne žalúdky alebo chute na miestne špeciality môžete utešiť v miestnej reštaurácii, ktorá sa nachádza iba 50 m od rezidencie na Karpathose.

Samotné štúdia a apartmány svojou výbavou nijako nezaostávajú za aktuálnymi trendmi. Samozrejmosťou je vlastná kúpeľňa so sprchou a WC, vybavený kuchynský kút, chladnička a balkón či terasa - prevažne s výhľadom na more, výnimočne na pohorie. Všetky štúdiá aj apartmány majú samostatný vchod na terasu.

Ak si budete chcieť pobyt na ostrove Karpathos trošku spestriť, môžete s nami vyraziť na niektorý z ponúkaných výletov. V ponuke je napr. lodný aj autobusový výlet do mestečka Olympos, ktoré je právom považované za najmalebnejšiu dedinu celého ostrova Karpathos. Nezabudnuteľný je aj celodenný výlet loďou pozdĺž východného pobrežia ostrova alebo výlet na ostrov Saria, kde môžete vidieť veľa archeologických ruín. Za jeden z najobľúbenejších výletov je však považovaný výlet s názvom "Karpathosská noc", ktorý zahŕňa prehliadku mesta Pigadie vrátane možných nákupov a predovšetkým bohatú večeru s typickými ostrovnými jedlami a ukážkou folklórnych tancov. Lákavá je aj neobmedzená konzumácia miestneho vína, ktorá však robí divy ...

Ak stále neviete ktorý z gréckych ostrovov chcete navštíviť, pozrite tiež rezidencie ostrova Rodos, ktoré sa tešia veľkej obľube a sú už niekoľkú sezónu v našej ponuke.

[+] Rozbaliť viac informácií [-] Menej informácií

Vyberte si rezidencie na ostrove Karpathos

Štúdia Albatros Ostrov Karpathos

Dom Albatros sa nachádza cca 30 metrov od štrkovo-piesočnatej pláže Potali a približne 1,5 km od centra letoviska Lefkos. Na pláž sa ide po prírodnom... WiFiPlážObchodLetecká doprava Štúdia Albatros

Viac Cenník