Späť

AdriaSun > UBYTOVANIE > Ubytovanie Grécko > Ubytovanie ostrov Zakynthos > Rezidencie na ostrove Zakynthos

Rezidencie na ostrove Zakynthos

Nádherný výhľad na more, okolie plné olivovníkov a ďalšej zelene, to je ubytovanie v rezidenciách ostrova Zakynthos.

rezidencie ostrov zakynthos

Na severozápadnom pobreží ostrova, v pokojnom letovisku Tragaki, ponúkame ubytovanie v rezidenciách ostrova Zakynthos. Ubytovacie kapacity s jedinečným výhľadom na more, ideálne pre strávenie kľudnej a romantickej dovolenky. Rezidencie sú obklopené záhradou, kde sa bez starostí môžu hrať deti. Priamo pod rezidenciami sa nachádza obľúbená piesočnatá pláž Ambula, ktorá je vo vzdialenosti iba 50 metrov. Vykúpať sa však môžete aj pri bazéne, ktorý je priamo pri rezidencií k dispozícii. V dobrej dostupnosti od rezidencií je aj niekoľko reštaurácií a supermarket.

Rezidencie disponujú kvalitne vybavenými štúdiami pre 2 alebo 4 osoby, zariadenými vlastným sociálnym zariadením, kuchynským kútom, chladničkou a balkónom alebo terasou. V jednej z budov rezidencie je možnosť klimatizácie za poplatok. V okolí bazéna je dostupné Wi-Fi pripojenie.

Ak nenavštívite počas dovolenky na Zakynthose svetoznámu pláž Navaggio, ako by ste tam ani neboli. Fotografie pláže s vrakom lode sú vôbec najznámejšími sprievodnými zábery k ostrovu Zakynthos a bezpochyby sa jedná o miesto, ktoré rozhodne stojí za to vidieť! V našej ponuke výletov ostrova Zakynthos je aj lodný výlet, ktorý zahŕňa aj prestávku na kúpanie priamo na pláži pri vraku lode. Mimo tejto pláže počas lodného výletu absolvujete niekoľko zastávok v najsevernejšom cípe ostrova. Prezriete si Skinari s majákom, prístav Agios Nicholas, Modré jaskyne. Späť sa potom vraciate pozdĺž západného pobrežia okolo Keri a prekrásnych pláží v oblasti Vassilikos.

Ak Vás nezaujala ponuka rezidencií, skúste si pozrieť aj hotely na ostrove Zakynthos.

[+] Rozbaliť viac informácií [-] Menej informácií

Vyberte si rezidencie na ostrove Zakynthos

Štúdia Lukas Ostrov Zakynthos

Štúdio apartmánový dom Lukas ponúka nádherný výhľad na more a pokojné, romantické ubytovanie. Nachádza sa asi 5 km od centra letoviska Tsilivi v Trag... WiFiKlimatizáciaPlážObchodBazénLetecká doprava Štúdia Lukasfirst minute 8%

Viac Cenník