Späť

AdriaSun > UBYTOVANIE > Ubytovanie Grécko > Ubytovanie Parga > Rezidencie Parga

Rezidencie Parga

Rezidencie v letovisku Parga sú veľmi vyhľadávanou ubytovacou kapacitou v našej ponuke. Vďaka modernému vybaveniu a nádhernému prostrediu sa sem klienti veľmi radi vracajú.

Rezidencie Parga

Poskytujeme ubytovanie v krásnych rezidenciách, ktoré disponujú štúdiami pre 3-4 osoby. Sú moderne a účelne vybavené, všetky majú 2 samostatné postele a pohovku alebo rozkladacie kreslo. Nechýba v nich ani vlastné sociálne zariadenie, plne vybavený kuchynský kút s chladničkou, televízia so satelitom a trezor, ktorý je k dispozícii zadarmo. Relaxovať môžete na balkóne či terase, ktoré sú v štúdiách taktiež k dispozícii. Spálňa štúdia je čiastočne oddelená od jej kuchynskej časti.

Príjemnou prechádzkou dôjdete za cca 15-tich minútach na krásnu a veľmi obľúbenú rozľahlú pláž Valtos, ktorá je tvorená bielym pieskom a drobnými okruhliakmi.

Ubytovanie v rezidenciách Parga je skvelým východiskovým bodom pre celý rad výletov po Grécku. Môžete absolvovať celý rad lodných výletov alebo vyraziť za niektorou zo skvostných gréckych pamiatok. Viac informácií o výletoch v tejto destinácii získate na stránke výlety v Grécku.

Nami ponúkané rezidencie sú obľúbenou voľbou ubytovania v letovisku Parga. Ak ste si medzi rezidenciami letoviska Parga nevybrali, pozrite si ponuku rezidencie na Chalkidiki - Sarti, ktoré sa tiež nachádza na pevninskej časti Grécka.

 

[+] Rozbaliť viac informácií [-] Menej informácií

Vyberte si rezidencie v letovisku Parga

Štúdia Garden Grécko - Parga

Štúdiá sú moderné a ako už názov napovedá, dom stojí v krásnej záhrade, v pokojnom prostredí v časti Valtos. Rastú tu olivovníky, pomarančovníky, cit... WiFiKlimatizáciaPlážTelevíziaObchodBazénAutobusová dopravaVlastná doprava Štúdia Garden

Viac Cenník