Späť

AdriaSun > UBYTOVANIE > Ubytovanie Grécko > Rezidencie a penzióny Grécko

Rezidencie a penzióny Grécko

Našu ponuku ubytovania v Grécku sme sa pre Vás snažili rozšíriť ubytovaním nielen v hoteloch, ale aj v rezidenciách. Ponuku neustále aktualizujeme a snažíme sa vyhovieť všetkým našim klientom.

Rezidencie a penzióny v Grécku

Residence aj penzióny v Grécku sú na veľmi dobrej úrovni, čo Vám zaručí príjemnú dovolenku v Grécku. Tešiť sa môžete na veľmi kvalitné ubytovanie v dobrom pomere kvality a ceny. Naše rezidencie sú dobre umiestnené, nenachádzajú sa tak vo veľkých vzdialenostiach od mora či centra letoviska. Ponuka ubytovania uspokojí široké spektrum klientov - rodiny s deťmi, seniorov aj mladšiu generáciu, ktorá vyráža za zábavou.

Teraz máme v ponuke rezidenciu Michalis v Sarti, ktorá má úroveň 3 hviezdičiek. Sarti je letovisko s historickým jadrom. Najväčšou prednosťou sú nádherné pláže a príjemné kúpanie. Sarti sa nachádza na juhovýchode Chalkidiki na Sithonii. 

Je tu niekoľko obchodíkov, pekární, marketov, bankomatov, ale aj diskoték či barov. Delegát je tu k dispozícii priamo na tomto mieste, čo je veľkou výhodou. Ponúkne Vám širokú škálu výletov, so všetkým Vám poradí a pomôže.

Ak ste si v našej ponuke rezidencií a penziónov v Grécku nevybrali, skúste zhliadnuť ponuku hotelov Grécko.

 

[+] Rozbaliť viac informácií [-] Menej informácií