Späť

AdriaSun > UBYTOVANIE > Ubytovanie Turecko > Ubytovanie Alanya

Ubytovanie Alanya

Alanya, obľúbené turecké letovisko priláka každoročne davy turistov z celého sveta a výnimkou nie sú ani slovenskí turisti. Ubytovanie v Alanyi ponúkame v luxusných hoteloch neďaleko krásnych piesočných pláží.

Ubytovanie v alanyi

poskytujeme v hoteloch troch päťhviezdičkových, ktoré uspokoja aj najnáročnejšiu klientelu. Všetky ubytovacie kapacity sa nachádzajú vo vzdialenosti 100 - 150 m od obľúbených piesočných pláží. Letovisko Alanya je pomerne mladým letoviskám, ktoré patria k jedným z najatraktívnejších na Tureckej riviére. Najznámejšou a zároveň tiež najobľúbenejšou plážou mesta je slávna Kleopatrina pláž. V meste nájdete veľa obchodíkov s tradičnými striebornými a zlatými šperkami, trhoviskom a butikami so špičkovými koženými výrobkami.

Turisti ubytovaní v Alanyi môžu počas svojho pobytu zavítať do mestského delfinária,
  aquaparku či jaskýň umiestnených v skalách nad morom pod starou seldžuckou pevnosťou.

Všetky ubytovania v Alanyi svojim návštevníkom zaručujú úplný komfort s maximom možných ponúkaných služieb. Úplnou samozrejmosťou je minimálne jeden veľký bazén s lehátkami a slnečníkmi. Vo väčších komplexoch je k dispozícii aj celý rad doplnkových služieb ako napr. obchodíky, kaderníctvo, turecké kúpele ... Športovo založení klienti môžu využiť napr. fitnes centrum, spike, volejbal, stolný tenis, tenisové kurty, basketbal atď.
Samozrejmosťou je aj
stravovanie formou all inclusive.

Ak chcete zhliadnuť viac ponúk, potom pre Vás v Turecku ponúkame ešte ubytovanie v Side, ktoré sa nachádza relatívne blízko Alanye.

[+] Rozbaliť viac informácií [-] Menej informácií