Späť

AdriaSun > UBYTOVANIE > Ubytovanie Taliansko > Ubytovanie Bonassola

Ubytovanie Bonassola

Radi Vám zabezpečíme ubytovanie v Taliansku v letovisku Bonassola v rozprávkových rezidenciách. Ponuku sa snažíme neustále aktualizovať a dopĺňať o nové pobytové miesta za ponúknuť vám čo najširší výber.

Ubytovanie v Bonassola

Malá dedinka Bonassol, ktorá je turisticky menej navštevovaná, nachádza sa na pobreží Cinque Terre. Vďaka minimu hotelov a rezidencií si táto romantická časť zachováva pôvodný vzhľad.
Nachádza sa na Ligurskej riviére, ktorej názov je odvodený od prastarého kmeňa obyvateľov Ligure. Ligúria sa tiahne od francúzskych hraníc až po miesto La Spezia (315 km). Vďaka podnebiu sa tu darí vínnej réve. Hlavné mesto je Janov s prístavom.

Slnko tu svieti celý rok. Jedná sa o veľmi atraktívnu časť Talianska, ktorá je ideálna aj pre rodiny s deťmi, vďaka pozvoľným vstupom do mora a pokojnejším mestečkám.

Pláž v Bonassola je piesočná a krásne priezračná. Ideálne podmienky pre plávanie a potápanie.

V centre mestečka nájdete reštaurácie, pizzerie, bary a pod.

Možnosť návštevy pamiatok

Dom Motteo Vinzonis
Chiesetta della Madonnina della Punta
Caterinas Church
Hrad a veža Arduiner dynasty

Ak je ubytovanie v Bonassola vo vami požadovanom termíne už obsadené, neváhajte a pozrite si našu ponuku Ubytovanie Ceriale, prípadne ubytovanie Marina di Ascea. Pevne veríme, že si z našej bohatej ponuky vyberiete.

[+] Rozbaliť viac informácií [-] Menej informácií