Späť

AdriaSun > UBYTOVANIE > Ubytovanie Taliansko > Ubytovanie Capo Vaticano

Ubytovanie Capo Vaticano

Vo vnútri nádhernej oblasti Capo Vaticano, ktorá je právom považovaná za najkrajšiu z celej Kalábrie, sa nachádzajú nami ponúkané ubytovacie kapacity.

Ubytovanie v Capo Vaticano

Capo Vaticano ponúka svojim návštevníkom jedinečné kúpanie a slnenie na nádherných piesočnatých plážach, ktorých tvár dokresľujú skalnaté útesy a krištáľovo čisté more. Letovisko Capo Vaticano nájdete neďaleko známeho historického mesta Tropea, centrá celej Kalábrie. V letovisku sa v priebehu letných mesiacov konajú najrôznejšie koncerty, divadelné a tanečné predstavenia a mnohé výstavy.

Ubytovanie Capo Vaticano dokáže potešiť takmer každého. Dovolenku tu môžete stráviť leňošením na plážach, plávaním v krásne čistom mori či trebárs potápaním.

Ubytovanie v Capo Vaticano ponúkame v rezidenciách i hoteloch strednej i vyššej kategórie. Je tak z čoho vyberať a takmer všetci si tu dokážu nájsť ideálne ubytovanie, ktoré zodpovedá jeho predstavám. Väčšina našich ubytovacích kapacít sa nachádza vo vzdialenosti 50-500 m od obľúbených piesočnatých pláží, na ktorých nájdete všetko možné vybavenie aj širokú ponuku vodných radovánok a športov.

Ďalšie informácie o tomto obľúbenom letovisku sa dočítate na stránke dovolenka Capo Vaticano.

[+] Rozbaliť viac informácií [-] Menej informácií

Fotogaléria