Späť

AdriaSun > UBYTOVANIE > Ubytovanie Grécko > Ubytovanie Chalkidiki, Sarti

Ubytovanie Sarti, Chalkidiki

Ubytovanie na Chalkidiki je vzhľadom k svojej polohe obľúbeným cieľom dovoleniek nielen slovenských turistov, ale aj miestnych obyvateľov. Doprava na Chalkidiki je podstatne ľahšia ako na mnohé grécke ostrovy.

Ubytovanie v Sarti, Chalkidiki

V tejto oblasti nájdete všetko, čo od dovolenky v Grécku očakávate. Krištáľovo čisté more, nádherné piesočnaté alebo piesočnato-kamienkovej pláže, to sú hlavné devízy tejto oblasti. Výhodou je však aj dobrá dostupnosť pamiatok, ktoré sa na pevninskej časti Grécka nachádzajú.

Ubytovanie v Sarti, Chalkidiki ponúkame v krásnych rezidenciách, ktoré sa nachádzajú v oplotenom komplexe, čo zaručuje úplné súkromie. Jednou z predností ubytovania v rezidenciách Sarti je dobrá dostupnosť nádherných piesočných pláží a to najmä preto, že nami ponúkané ubytovacie kapacity sa nachádzajú necelých 300 metrov od najkrajšej pláže Grécka - Sithonie (mapku 70 najúžasnejších pláží v Sithonii si môžete prezrieť TU). Na pláži je turistom k dispozícii všetko, načo sú zvyknutí. Sú tu prezliekárne, požičovne lehátok a slnečníkov, občerstvenie aj široká ponuka vyžitia a vodných športov.

Aktuálne môžete Sarti zhliadnuť aj na webkamere.

Ubytovanie pre Vás vyhľadávame na základe mnohoročných skúseností, ohlasov našich klientov a predovšetkým ich požiadaviek. Ubytovanie na Chalkidiki - Sarti Vás tak rozhodne nesklame, pretože je odrazom požiadaviek našich spokojných klientov a svojou kvalitou napĺňa všetko, čo od tohto typu ubytovania očakávate.

Na Chalkidiki ponúkame ešte ubytovania v letovisku Toroni, kde poskytujeme ubytovanie v hotelovom komplexe Toroni.

 

[+] Rozbaliť viac informácií [-] Menej informácií

Rezidencie Chalkidiki, Sarti

Rezidencie v Sarti sú kvalitatívne na veľmi vysokej úrovni, čo uvítajú všetci, ktorí sa rozhodnú pre túto voľbu ubytovania. Umiestnenie  v kľudnej časti letoviska navyše Vašej dovolenke v Grécku dodá pohodu a kľud. Ubytovanie po... Viac

Najobľúbenejšie ubytovanie na Chalkidiki - Sarti

Rezidencia Michalis*** - Sarti Chalkidiki - Sarti

Celý komplex je oplotený, čo zabezpečuje úplné súkromie klientov. V záhrade rezidencie sú umiestnené hojdačky a preliezačky pre deti a ihrisko so sie... WiFiKlimatizáciaPlážTelevíziaStravovanieBazénAutobusová dopravaVlastná doprava Rezidencia Michalis*** - SartiFirst minute 10%

Viac Cenník