Späť

AdriaSun > UBYTOVANIE > Ubytovanie Grécko > Ubytovanie Chalkidiki, Toroni

Ubytovanie v Toroni, Chalkidiki

V letovisku Toroni, ktoré v posledných rokoch zažíva nebývalý rozkvet, ponúkame ubytovanie v luxusnom hotelovom komplexe, kde sú k dispozícii štúdiá aj apartmány.

Ubytovanie v letovisku Toroni, Chalkidiki

Ubytovanie Chalkidiki je vďaka svojej výhodnej polohe obľúbeným cieľom dovoleniek miestnych obyvateľov i turistov zo zahraničia. Doprava na Chalkidiki je totiž podstatne  jednoduchšia ako na mnohé grécke ostrovy. V oblasti letoviska Toroni nájdete všetko, čo na svojej dovolenke na Chalkidiki budete potrebovať. More, ktoré tunajšiu oblasť obmýva, je krištáľovo čisté a tunajšie pláže sú pokryté zlatistým pieskom.

Ubytovanie v Toroni, Chalkidiki poskytujeme v hotelovom komplexe, ktorý je veľmi luxusne vybavený. Ubytovanie v tomto komplexe ponúkame v apartmánoch a štúdiách, hosťom je však k dispozícii aj všetko vybavenie, ktoré využívajú hoteloví hostia. Veľmi významnou výhodou tohto ubytovania je jeho poloha. Nachádza sa totiž priamo pri nádhernej piesočnatej pláži, od ktorej je oddelený len pobrežnou cestou.

Hotelový komplex je vybavený recepciou, reštauráciou, tavernou, veľkým bazénom, pri ktorom sú hosťom zdarma k dispozícii lehátka i slnečníky. V komplexe nájdete aj vírivku, fitnescentrum, saunu a masážny salón. O aktivitu hostí komplexu sa stará aj český animátor, ktorý zabezpečuje bezplatne cvičenie a program pre deti i dospelých.

Aktuálna predpoveď počasia v Toroni môžete zhliadnuť aj na webkamere (pod počasím).

Letovisko Toroni, kde sa hotelový komplex nachádza, je krásne mestečko južne od Sarti. K jeho najväčším prednostiam patria nádherné pláže, ktoré sú označované za jedny z najkrajších v celom Grécku. K dispozícii turistom je aj rad požičovní - vodné športy, motocykle, automobily. Je tu však aj celý rad taverien a obchodov.

Ubytovanie v letovisku Toroni, Chalkidiki pre Vás vyhľadávame na základe mnohoročných skúseností, kladných reakcií našich klientov a predovšetkým požiadaviek, s ktorými sa na nás obraciate. Ubytovanie Chalkidiki - Toroni Vás tak zaiste ničím nesklame, pretože je vybrané presne podľa požiadaviek našich spokojných klientov a svojim vybavením a kvalitou napĺňa všetko, čo od tohto typu ubytovania požadujete.

Na Chalkidiki ponúkame aj ubytovanie v letovisku Sarti, kde poskytujeme ubytovanie v Rezidencii Michalis.

 

[+] Rozbaliť viac informácií [-] Menej informácií