Späť

AdriaSun > UBYTOVANIE > Ubytovanie Grécko > Ubytovanie južná Kréta

Ubytovanie Južná Kréta

Ostrov Kréta je rozdelený na dve úplne odlišné časti. Kým na severe sa nachádzajú rušné letoviská, moderné hotely, vodné parky a čulý nočný život, tak ubytovanie na južnej Kréte prináša turistom pokoj, romantiku a skutočné Grécko, ako ho máme radi.

Ubytovanie na južnej Kréte

Ubytovanie na Kréte poskytujeme v troj až päťhviezdičkových hoteloch, ktoré sú luxusne vybavené a pripravené privítať aj náročnejších turistov z celého sveta. Hotely sa nachádzajú v letoviskách Ierapetra a Ferma. Veľkým pozitívom týchto hotelov je, že ležia priamo pri obľúbených piesčitých, príp. piesočnato-kamenistých plážach s pozvoľným vstupom do mora, čo z nich robí takmer ideálne miesto pre ubytovanie rodín s malými deťmi i pre seniorov. Pláže sú vybavené všetkým potrebným. Sú tu prezliekarne, sprchy, občerstvenie, ležadlá so slnečníkmi (väčšinou zdarma) a nechýba ani ponuka vodných radovánok a športov. Aktuálne počasie na Kréte si môžete pozrieť TU.

Letovisko Ierapetra, kde sa nachádzajú hneď dva hotely z našej ponuky, je najväčším letoviskom na južnom pobreží Kréty a zároveň najjužnejším mestom v Európe. Hovorí sa, že v meste Ierapetra prenocoval aj Napoleon počas svojho ťaženia do Egypta. V letovisku nájdete krásnu dlhú pobrežnú promenádu, ktorá je priamo obsypaná najrôznejšími tavernami, barmi a obchodíkmi. Oproti tomu Ferma je podstatne pokojnejším letoviskom, kde akoby sa zastavil čas. Nájdete tú krásnu pláž s priezračne čistým morom, niekoľko taverien a obchodíkov. Letovisko je ideálne skôr pre klientov vyhľadávajúcich kľud a súkromie. Nachádza sa však cca 10 km od mesta Ierapetra, kam môžete prípadne vyraziť za zábavou či väčšími nákupmi.

Ubytovanie na južnej Kréte sme pre Vás vybrali na základe najlepšieho vedomia a mnohoročných skúseností, predovšetkým však podľa kladných ohlasov klientov aj ich požiadaviek. Dovolenka na južnej Kréte je odrazom Vašich požiadaviek a svojou kvalitou spĺňa všetko, čo očakávate. Výberom ubytovania v tejto lokalite iste nebudete sklamaní.

Z ostrovných destinácií Vám môžeme odporučiť aj dovolenku na ostrove Korfu.

[+] Rozbaliť viac informácií [-] Menej informácií

Hotely Južná Kréta

Hotely, ktoré na južnej Kréte ponúkame, sú moderne až luxusne vybavené, čo prispieva k ich obľúbenosti a počas ubytovania k vysokej spokojnosti a aj vďaka tomu k skvelému prežitie letnej dovolenky v Grécku. Na južnej Kréte pre... Viac

Najobľúbenejšie ubytovanie na južnej kréte

Hotel Petra Mare ****+ Južná Kréta

Tento hotelový komplex leží na konci pešej promenády prímorského mesta Ierapetra. Ponúka široké možnosti športového a kultúrneho vyžitia. Hotel je po... WiFiKlimatizáciaPlážTelevíziaObchodStravovanieBazénLetecká doprava Hotel Petra Mare ****+First minute 10%

Viac Cenník