Späť

AdriaSun > UBYTOVANIE > Ubytovanie Taliansko > Ubytovanie Marina di Zambrone

Ubytovanie Marina di Zambrone

Ubytovanie v Taliansku Vám môžeme ponúknuť v letovisku Marina di Zambrone. Jedná sa o menšie turistické letovisko, ktoré sa nachádza cca 6 km severne od mesta Tropea.

ubytovanie v Marina di Zambrone

Ideálna je dovolenka v Marina di Zambrone pre klientov, ktorí vyhľadávajú pokojnejšie letovisko, kde môžu odpočívať, opaľovať sa a kúpať sa v mori. Pláže sú belostne piesočné a dlhé až 4 km. Vstup do mora je pozvoľný, takže ideálne podmienky aj pre malé deti. Na pláži nájdete lehátka a slnečníky, ktoré sú buď zahrnuté už v cene niektorých pobytov, alebo si ich môžete na pláži zapožičať za poplatok.

Výlety v letovisku Marina di Zambrone

Výlet si môžete urobiť na Liparské ostrovy, ktoré sú dobre dostupné a viditeľné. Sú tvorené z troch sopečných ostrovov Lipari, Vulcano a Stromboli. Ďalšou možnosťou je lodný výlet na ostrov Dino - návšteva Azúrovej a Levovej jaskyne, Praia a Mare. 
Najnavštevovanejšie miesto Sicílie je sopka Etna - Taormina, ktorá je najvyššia činná sopka a druhá najmohutnejšia sopka v Európe. V roku 2013 bola zapísaná do dedičstva UNESCO. Sopka je v podstate neustále aktívne. Viac o výletoch v Taliansku nájdete v sekcii cestovné informácie.

Zájsť si môžete tiež do najobľúbenejšieho aquaparku v Kalábrii, ktorý je priamo v Marina di Zambrone.

[+] Rozbaliť viac informácií [-] Menej informácií