Späť

AdriaSun > UBYTOVANIE > Ubytovanie Grécko > Ubytovanie Olympská riviéra

Ubytovanie na Olympskej riviére

Olympská riviéra, spadajúca svojou polohou do stredného Grécka, je veľmi obľúbeným a najnavštevovanejším miestom tejto oblasti.

Ubytovanie Olympská riviéra

Ubytovanie na Olympskej riviére sme pre Vás vyberali na základe mnohoročných skúseností, kladných ohlasov našich klientov aj ich požiadaviek. Ubytovanie v letoviskách Olympskej riviéry je odrazom Vašich požiadaviek a svojou kvalitou spĺňa všetko, čo očakávate. Výberom ubytovania v tejto lokalite iste nebudete sklamaní.

Na Olympskej riviére pre Vás ponúkame ubytovanie v troj až štvorhviezdičkových hoteloch v najobľúbenejších letoviskách tejto oblasti - Paralia a Olympic Beach. Hotely sa nachádzajú od 120 do 140 m od piesočnatých pláží s pozvoľným vstupom do mora. More je v tejto oblasti výnimočne čisté a priezračné. Ku komfortu miestnych pláží prispieva tiež všetko vybavenie, ktoré je na plážach k dispozícii. Pláž v Olympic Beach sa navyše môže pýšiť aj ocenením tzv. Modrej vlajky. 

Niektoré hotely sú vybavené bazénom alebo menším wellness centrom, reštauráciou, barom, príp. fitness centrom.

Letoviska Paralia i Olympic Beach sú peknými a rušnými letoviskami. Paralia je veľmi známym letoviskom, ktoré je zásobované čistou vodou z ľadovcov Olympu, čo má za následok príjemnú miestnu mikroklímu s minimom zrážok a stálymi teplotami ovzdušia. Letovisko tak býva často využívané aj pre ozdravné pobyty astmatikov a alergikov. Olympic Beach sa nachádza len 2 km od centra Paralia Katarini a obe letoviská sú tak prakticky prepojené. Ako v Paralii, tak aj v Olympic Beach sa nachádza celý rad reštaurácií, taverien, kaviarní i obchodíkov všetkého druhu. K dispozícii je tiež pestrá ponuka športového vyžitia. Dovolenku na Olympskej riviére si skrátka užijete do sýtosti!

Pozrite si našu ponuku dovolenky na Chalkidiki - Sarti a Toroni.

[+] Rozbaliť viac informácií [-] Menej informácií