Späť

AdriaSun > UBYTOVANIE > Ubytovanie Grécko > Ubytovanie ostrov Kalymnos

Ubytovanie ostrov Kalymnos

Kalymnos, ostrov ako stvorený pre horolezectvo, je aj cieľom mnohých dovoleniek pri mori. Malé letoviská každoročne lákajú turistov nielen romantickými zátokami, ale aj plážami a typicky gréckymi dedinkami.

Ubytovanie na ostrove Kalymnos

Ostrov Kalymnos je napriek rozlohu necelých 110 km² veľmi rôznorodým a predovšetkým úplne panenským ostrovom. Ubytovanie na ostrove Kalymnos prináša potechu pre telo i ducha. Ubytovanie na ostrove Kalymnos poskytujeme v rezidenciách, ktoré poskytujú ubytovanie v dvojlôžkových štúdiách s možnosťou prístelky pre dieťa, príp. rozkladacieho gauča pre ďalšiu osobu. Hostia ubytovaní v rezidencii môžu využívať bazén susedného hotela.

Letovisko Massuri, kde sa ubytovanie na ostrove Kalymnos nachádza, je spolu s letoviskom Myrties najobľúbenejšou turistickou oblasťou celého Kalymnose. Letovisko sa nachádza v tesnej blízkosti a pomaly sa zlievajú v jedno. Mestečko Massuri sa vinie pozdĺž hlavnej cesty,  odkiaľ vedú schody dole na pláž alebo opačným smerom k jednotlivým domom. Krásna piesočná pláž sa nachádza priamo pod rezidenciou a ľahko k nej zídete po schodoch, ktoré od ubytovacích kapacít vedú. Na plážach je poskytovaná bohatá ponuka vodných športov.

Ubytovanie pre Vás vyhľadávame na základe mnohoročných skúseností, ohlasov našich spokojných klientov a predovšetkým ich požiadaviek, ani ubytovanie na ostrove Kalymnos v tomto nie je výnimkou. Dovolenka na ostrove Kalymnos Vás tak rozhodne nesklame, pretože je odrazom požiadaviek našich spokojných klientov a svojou kvalitou napĺňa všetko, čo od tohto typu ubytovania očakávate.

[+] Rozbaliť viac informácií [-] Menej informácií