Späť

AdriaSun > UBYTOVANIE > Ubytovanie Grécko > Ubytovanie ostrov Karpathos

Ubytovanie na ostrove Karpathos

Malý, nenápadný ostrovček, ktorý od severu k juhu meria iba 50 km a napriek tomu dokáže turistov nadchnúť fascinujúcou scenériou, to je ostrov Karpathos. Ostrov pomyselne rozdelený na dve časti - južnú a severnú.

Ubytovanie ostrov Karpathos

Kým severná časť ostrova Karpathos je hornatá, pokrytá iba suchými trávami a iba výnimočne tu nájdete krásne pláže a hustejšie osídlené miesta, jeho južná časť je až úchvatne zelená, plná úrodných zelených plání a píniových hájov. Našu ponuku ubytovania na Karpathosu poskytujeme v letovisku Lefkos, ktoré turistom môže ponúknuť slnenie a kúpanie hneď na štyroch nádherných plážach.

Na ostrove Karpathos poskytujeme ubytovanie v dvojlôžkových štúdiách a štvorlôžkových apartmánoch. Štúdia Albatros, v ktorom sa tieto ubytovacie jednotky nachádzajú, ležia v tesnej blízkosti krásnej štrkovo-piesočnatej pláže Potali. Nakúpiť si môžete v cca 100 m vzdialenom supermarkete alebo malom minimarketu, ktorý sa nachádza priamo v dome, kde si môžete zaobstarať nápoje. Niektoré z miestnych špecialít môžete ochutnať v 50 m vzdialenej reštaurácii. Do centra letoviska Lefkos dôjdete po príjemnej prechádzke za necelých 20 minút (1,5 km).

Rovnako ako ubytovanie v iných destináciách, aj ubytovanie na Karpathose sme pre Vás vyberali na základe mnohoročných skúseností, kladných ohlasov klientov a predovšetkým ich požiadaviek. Dovolenka na ostrove Karpathos Vás určite nesklame, pretože je odrazom požiadaviek našich klientov a svojou kvalitou spĺňa všetko, čo od tohto typu ubytovania očakávate.

[+] Rozbaliť viac informácií [-] Menej informácií

Rezidencie na ostrove Karpathos

Ubytovanie na ostrove Karpathos je vyhľadávané predovšetkým turistami, ktorí túžia spoznať skutočnú tvár Grécka, jeho typické malé dedinky, v ktorých sála grécka atmosféra takmer na každom kroku. Nami ponúkané rezidencie ostrov... Viac

Najobľúbenejšie ubytovanie na ostrove Karpathos

Štúdia Albatros Ostrov Karpathos

Dom Albatros sa nachádza cca 30 metrov od štrkovo-piesočnatej pláže Potali a približne 1,5 km od centra letoviska Lefkos. Na pláž sa ide po prírodnom... WiFiPlážObchodLetecká doprava Štúdia Albatros

Viac Cenník