Späť

AdriaSun > UBYTOVANIE > Ubytovanie Grécko > Ubytovanie ostrov Karpathos

Ubytovanie na ostrove Karpathos

Malý, nenápadný ostrovček, ktorý od severu k juhu meria iba 50 km a napriek tomu dokáže turistov nadchnúť fascinujúcou scenériou, to je ostrov Karpathos. Ostrov pomyselne rozdelený na dve časti - južnú a severnú.

Ubytovanie ostrov Karpathos

Kým severná časť ostrova Karpathos je hornatá, pokrytá iba suchými trávami a iba výnimočne tu nájdete krásne pláže a hustejšie osídlené miesta, jeho južná časť je až úchvatne zelená, plná úrodných zelených plání a píniových hájov. Našu ponuku ubytovania na Karpathosu poskytujeme v letovisku Lefkos, ktoré turistom môže ponúknuť slnenie a kúpanie hneď na štyroch nádherných plážach.

Na ostrove Karpathos poskytujeme ubytovanie v dvojlôžkových štúdiách a štvorlôžkových apartmánoch. Štúdia Albatros, v ktorom sa tieto ubytovacie jednotky nachádzajú, ležia v tesnej blízkosti krásnej štrkovo-piesočnatej pláže Potali. Nakúpiť si môžete v cca 100 m vzdialenom supermarkete alebo malom minimarketu, ktorý sa nachádza priamo v dome, kde si môžete zaobstarať nápoje. Niektoré z miestnych špecialít môžete ochutnať v 50 m vzdialenej reštaurácii. Do centra letoviska Lefkos dôjdete po príjemnej prechádzke za necelých 20 minút (1,5 km).

Rovnako ako ubytovanie v iných destináciách, aj ubytovanie na Karpathose sme pre Vás vyberali na základe mnohoročných skúseností, kladných ohlasov klientov a predovšetkým ich požiadaviek. Dovolenka na ostrove Karpathos Vás určite nesklame, pretože je odrazom požiadaviek našich klientov a svojou kvalitou spĺňa všetko, čo od tohto typu ubytovania očakávate.

[+] Rozbaliť viac informácií [-] Menej informácií