Späť

AdriaSun > UBYTOVANIE > Ubytovanie Grécko > Ubytovanie ostrov Korfu

Ubytovanie ostrov Korfu

Smaragdový ostrov, ako je tiež ostrov Korfu nazývaný, je mnohými považovaný za najkrajší grécky ostrov a to najmä vďaka veľkému množstvu zelene a prírodných krás, nádherným plážam a historickým pamiatkam.

Ubytovanie na ostrove Korfu

Ponuka ubytovania na Korfu je veľmi bohatá a poskytovaná prevažne v rezidenciách a hoteloch najrôznejšej kategórie. Väčšina ubytovacích kapacít ostrova Korfu však znesie to najprísnejšie meradlo. V našej ponuke ubytovania na ostrove Korfu nájdete ubytovanie v apartmánoch i hoteloch strednej a vyššej kategórie, je tak vhodné aj pre náročnejšiu klientelu.

Korfu je najsevernejšie položeným väčším a predovšetkým medzi turistami známym gréckym ostrovom. Jeho pobrežie je obmývané Jónskym morom, v ktorého vodách sa nachádzajú aj ďalšie obľúbené grécke ostrovy - Kefalónia, Lefkada, Ithaka a Zakynthos, známej tiež ako Jónske ostrovy. Z týchto ponúkame už len ubytovanie na ostrove Zakynthos. Pobrežie ostrova Korfu je posiate nádhernými piesočnatými a miestami štrkovými plážami, ktoré sú považované za jedny z najčistejších v Európe. Mnohé z nich získavajú pravidelné ocenenia Modrej vlajky. Pobyt tu si môžete spríjemniť vodnými športmi, jazdou na skútri či motorke, volejbalom, potápaním alebo niektorým z ponúkaných výletov.

Tento smaragdový ostrov dokáže poskytnúť každému to, po čom túži - odpočinok, relax, ale aj zábavu alebo adrenalín. Ubytovanie na ostrove Korfu si tak užijete naplno a domov sa budete vracať nabití energiou a plní krásnych zážitkov.

Kým nebude naša ponuka ubytovania na Korfu kompletná, môžete si pozrieť inú našu ponuku ubytovania v Grécku.

[+] Rozbaliť viac informácií [-] Menej informácií