Späť

AdriaSun > UBYTOVANIE > Ubytovanie Grécko > Ubytovanie ostrov Kos

Ubytovanie ostrov Kos

Ostrov Kos, ktorého korene siahajú až do staroveku, kde ho preslávil predovšetkým Hippokrates (otec medicíny), je dodnes jedným z hlavných lákadiel pre návštevníkov.

Ubytovanie na ostrove kos

Na tomto neveľkom ostrove ponúkame ubytovanie v letovisku Tigaki, ktoré sa rozprestiera na severozápadnom pobreží, necelých 11 km od hlavného mesta. Ubytovanie na ostrove Kos poskytujeme v luxusne vybavených štvorhviezdičkových hoteloch, ktoré svojim klientom doprajú absolútny relax a oddych. Hotely ležia vo vzdialenosti cca 150 m od nádherných pláží s jemným bielym pieskom, ktoré sú lemované stromami a majú pozvoľný vstup do mora. Kompletné plážové vybavenie je samozrejmosťou a tak je všetko pripravené k Vašej úplnej spokojnosti.

Hotelová dedinka Gaia Village, ktorú nájdete v našej ponuke, sa rozprestiera na pomerne veľkom  pozemku a svojím vybavením hosti vždy ohromí. Hotel na Kose - Gaia Village je zariadený všetkým, čo hotelu tejto kategórie prináleží. Je vybavený hneď tromi bazénmi so sladkou vodou a detskými bazénmi, dvoma vnútornými a dvoma vonkajšími barmi (pri bazénoch).

Ubytovanie na ostrove Kos sme pre Vás vyberali na základe mnohoročných skúseností, kladných ohlasov klientov a predovšetkým ich požiadaviek. Dovolenka na ostrove Kos Vás rozhodne nesklame, pretože je odrazom požiadaviek našich klientov a svojou kvalitou spĺňa všetko, čo od tohto typu ubytovania očakávate.

 

[+] Rozbaliť viac informácií [-] Menej informácií