Späť

AdriaSun > UBYTOVANIE > Ubytovanie Grécko > Ubytovanie ostrov Rhodos

Ubytovanie na ostrove Rhodos

Na ostrove Rhodos sme pre Vás vybrali ubytovanie v letovisku Stegna, ktoré sa nachádza na južnom pobreží ostrova a je skôr pokojnejším letoviskom.

ubytovanie na Rhodose

Ubytovanie na Rhodose v letovisku Stegna ponúka prežitie pohodovej a veľmi pokojnej dovolenky, pretože Stegna je pokojným miestom, ktoré poskytuje úplný pokoj a romantiku.

Nami poskytované ubytovanie na ostrove Rhodos poteší výborným pomerom kvality a ceny. V tejto lokalite ponúkame napr. Apartmánový dom Christina, ktorý je veľmi obľúbený nielen vďaka svojej polohe priamo pri nádhernej piesočnatej pláži, ale aj kvalitou ubytovania. Tunajšie apartmány sú moderne a účelne zariadené a dokážu tak svojim hosťom poskytnúť všetko, čo potrebujú. K ubytovaniu je možné zabezpečiť aj stravu formou all inclusive na hoteli, ktorý s apartmánovým domom priamo susedí.

Letovisko Stegna je menším letoviskom, ktoré leží približne 3 km od mestečka Archangelos. Pláže v letovisku sa delia na Stegna sever a Stegna juh. Severná pláž, kde je cca 500 m menších plážiček, sa nachádza v slepej uličke a dôjsť sa k nim dá len pešo. Za to južná pláž tú severnú v všeličom prevyšuje, je však zasa viac využívaná a ak hľadáte pokoj, odporučíme Vám skôr tú severnú. Na južnej pláži, ktorá dosahuje dĺžku 800 ma má pozvoľný vstup do mora, nájdete všetky možné vybavenie, ktoré na pláži očakávate či požadujete. Pozdĺž južnej pláže navyše vedie cestička, je dostupná aj autom. Veľkú prevádzku tu však nečakajte. Pozdĺž cesty sa nachádza rad taverien, obchodíkov aj barov.

Vďaka polohe letoviska, pokoji, ktorý tu panuje, a plážam s pozvoľným vstupom do mora, odporúčame dovolenku na Rhodose v letovisku Stegna predovšetkým rodinám s deťmi. Ponuku však môžu využiť aj ostatní klienti, ktorí majú radi pokoj a romantiku. V letovisku si môžete zapožičať aj auto či motorový čln a vyraziť tak môžete nielen na prehliadku ostrova po súši, ale aj po vode.

[+] Rozbaliť viac informácií [-] Menej informácií