Späť

AdriaSun > UBYTOVANIE > Ubytovanie Grécko > Ubytovanie ostrov Thassos

Ubytovanie ostrov Thassos

Thassos, zelený ostrov, ktorého farby najviac oživujú aj farebné oleandre, pomarančovníky a figovníky sa nachádza v severnej časti Egejského mora na dosah gréckeho pobrežia.

Ubytovanie ostrov Thassos

V našej ponuke ubytovania na ostrove Thassos nájdete ubytovacie kapacity umiestnenej v letovisku Astris. Mestečko Astris je menším a predovšetkým pokojnejším letoviskom, leží však len 7 km od živšieho Potosu, kam môžete vyraziť za zábavou, nákupmi v mnohých obchodíkoch. Je tu aj veľa najrôznejších barov a reštaurácií. Samotné letovisko Astris sa pýši krásnou piesočnou plážou, ktorá je obmývaná priezračným morom. V okolí letoviska sú olivové a citrusové háje, čo dokresľuje nádherný obrázok tohto letoviska. V letovisku nájdete aj požičovňu áut a motocyklov, dva minimarkety a taverny, z ktorých jedna sa nachádza priamo na pláži. Príjemnou prechádzkou môžete vyraziť aj na jednu z najkrajších pláží ostrova - pláž Psili Amos, ktorá sa nachádza iba 900 m od Astris.

Nami vybrané ubytovanie ostrova Thassos poskytujeme v kvalitne zariadených hoteloch, ktoré sú vybavené recepciou, výťahom, príjemnou reštauráciou s vonkajším posedením, pool barom a veľkým bazénom s ležadlami a slnečníkmi, ktoré sú hosťom k dispozícii zadarmo. Hostia môžu využiť aj tenisové kurty alebo pingpong. Všetky vnútorné priestory hotela sú klimatizované. Wi-Fi pripojenie je hotelovým hosťom k dispozícii zadarmo v lobby.

Ubytovanie na ostrove Thassos, sme pre Vás vyberali na základe mnohoročných skúseností, kladných reakcií našich klientov a predovšetkým požiadaviek, s ktorými sa na nás obraciate. Dovolenka na ostrove Thassos Vás tak zaiste ničím nesklame, pretože je vybrané presne podľa požiadaviek našich spokojných klientov a svojim vybavením a kvalitou napĺňa všetko, čo od tohto typu ubytovania požadujete.

[+] Rozbaliť viac informácií [-] Menej informácií

Fotogaléria