Späť

AdriaSun > UBYTOVANIE > Ubytovanie Grécko > Ubytovanie ostrov Zakynthos

Ubytovanie ostrov Zakynthos

Ostrov, ktorého dominantou je pláž s vrakom pašeráckej lode, nesie názov Zakynthos. Aj na tomto ostrove pre Vás ponúkame ubytovanie v rezidenciách a hoteloch vyššej kategórie.

ubytovanie na ostrove zakynthos

Nami poskytované ubytovanie na ostrove Zakynthos sústreďujeme do obľúbených letovísk Tragaki a Tsilivi, kde sme vybrali kvalitatívne jedny z najlepších ubytovacích kapacít, ktoré sa v týchto letoviskách nachádzajú.

Tragaki je pokojnejším letoviskom na severozápadnej časti ostrova, ktorá sa pýši krásnou piesočnou plážou s pozvoľným vstupom do mora, čo z neho robí ideálne miesto pre dovolenku všetkých generácií. V letovisku je len niekoľko minimarketov, obchodíkov s tradičným tovarom a taverien. Mestečko je obklopené olivovými hájmi, ovocnými sadmi a vinicami. Zato letovisko Tsilivi je pravým opakom Tragaki. Leží zhruba 2,5 km od Tragaki a je tak možné ho kedykoľvek navštíviť, pešo i autobusom. Tsilivi je lemované dlhou piesočnou plážou, na ktorej je k dispozícii všetko možné vybavenie a široká ponuka vodných radovánok a športov. Je moderným letoviskom s množstvom barov, reštaurácií, taverien, obchodov a pestrými možnosťami zábavy.

Ubytovanie na ostrove Zakynthos poskytujeme v rezidenciách a hoteloch vhodných pre všetky generácie. V pokojnejšom letovisku Tragaki Vás môžeme ubytovať v štúdiách Lukas, ktoré klientom poskytujú nádherný výhľad na more. V Tsilivi naopak ponúkame ubytovanie hotelového typu. Hotel Tsilivi Admiral, ktorý nájdete v našej ponuke, leží necelých 150 m od krásnej piesočno-kamienkovej pláže, ktorá je jednou z najnavštevovanejších pláží ostrova Zakynthos.

Všetky ubytovania pre Vás starostlivo vyberáme a dbáme na to, aby uspelo aj pred najväčšími kritikmi. Dovolenka na ostrove Zakynthos Vás tak rozhodne nesklame.

 

[+] Rozbaliť viac informácií [-] Menej informácií

Rezidencie na ostrove Zakynthos

Nádherný výhľad na more, okolie plné olivovníkov a ďalšej zelene, to je ubytovanie v rezidenciách ostrova Zakynthos. Na severozápadnom pobreží ostrova, v pokojnom letovisku Tragaki, ponúkame ubytovanie v rezidenciách ostrova Z... Viac

Najobľúbenejšie ubytovanie na ostrove Zakynthos

Štúdia Lukas Ostrov Zakynthos

Štúdio apartmánový dom Lukas ponúka nádherný výhľad na more a pokojné, romantické ubytovanie. Nachádza sa asi 5 km od centra letoviska Tsilivi v Trag... WiFiKlimatizáciaPlážObchodBazénLetecká doprava Štúdia Lukasfirst minute 8%

Viac Cenník