Späť

AdriaSun > UBYTOVANIE > Ubytovanie Taliansko > Ubytovanie Palmová riviéra

Palmová riviéra, ubytovanie

Ubytovanie na Palmovej riviére

Palmy, ktoré sú neoddeliteľne spojené s prímorskými letoviskami nielen v Európe, dali názov obľúbenej oblasti stredného Talianska "Palmovej riviére", a to práve vďaka výskytu tisícok paliem. Medzi letoviská, ktoré sa môžu honosiť polohou v tejto jedinečnej oblasti, patria najmä San Benedetto del Tronto, ktoré sa v tejto dobe môže pochváliť až 8 000 vysokými palmami.

San Benedetto del Tronto je atraktívnym kúpeľným mestom, ktoré sa nachádza v provincii Marche. Priaznivé klimatické podmienky, blankytne čisté more, exotický ráz krajiny a temperament miestnych obyvateľov robí z tohto kraja jedno z najobľúbenejších letovísk. Ubytovanie na Palmovej riviére a dovolenka v Taliansku je tak ozajstným rajom!

Ubytovacie kapacity, ktoré sme zaradili do ponuky ubytovania na Palmovej riviére sa nachádzajú vo vzdialenosti do 50 metrov od mora, výnimočne o niečo málo ďalej. Na svoje si tak prídu všetci klienti, ktorí vyhľadávajú ubytovanie blízko pláží a mora. Ubytovanie poskytujeme v rezidenciách a apartmánoch vyššej kvality, ktoré uspokoja nároky aj náročnejších klientely. 

Ako je pri ubytovaní v Taliansku bežné, je potrebné počítať s príplatkami za záverečné upratovanie či vratnú kauciou. Ceny ubytovania na Palmovej riviére sú však nastavené tak, aby tieto príplatky neboli neúnosné. Ubytujeme Vás vo veľmi kvalitných rezidenciách a apartmánoch v dobrom pomere kvality a ceny. Apartmány sú moderne zariadené, majú vlastné sociálne zariadenie, kuchynskú linku, balkón či terasu, vo väčšine kapacít aj TV a Wi-Fi pripojenie. V niektorých rezidenciách je k dispozícii aj klimatizácia (v cene alebo za príplatok).

Počas ubytovania na Palmovej riviére môžete vyraziť na celý rad fakultatívnych výletov. Odporúčame najmä:

  • Rím a bazilika San Pietro - celodenný zájazd s prehliadkou pamiatok, vrátane profesionálneho sprievodcu (38,00 €)
  • Gran Sasso - celodenný výlet na najvyššiu horu stredného Talianska, návšteva mesta Castelli, prehliadka výrobne a obchodu s keramikou (30,00 €)
  • Ascoli Piceno - popoludňajší výlet do historického mesta, kde navštívite výrobňu olivového oleja, ochutnávka olív a miestnych špecialít (17,00 €)
  • Norcia - poldenná prehliadka historického centra s rodným domom S. Benedetta. Možnosť nákupu v miestnych obchodíkoch, návšteva čokoládovne (22,00 €)

V ponuke fakultatívnych výletov je ďalej poldenná návšteva pútnického miesta Loreto, popoludňajší výlet do pôvabného mestečka čipiek Offida a návšteva Acquaparku, zábavného parku s množstvom vodných atrakcií, šmýkačiek a bazénov. Ponuku výletov v Taliansku nájdete TU. V prípade Vášho záujmu Vám radi zašleme podrobnejšie informácie k výletom.

Ak sa neviete rozhodnúť, pozrite tiež ubytovanie Rapallo, ktoré sa medzi klientmi teší veľkej obľube.

[+] Rozbaliť viac informácií [-] Menej informácií