Späť

AdriaSun > UBYTOVANIE > Ubytovanie Grécko > Ubytovanie Parga

Ubytovanie Parga

Na severozápade Grécka, na pobreží Iónskeho mora, ponúkame ubytovanie v letovisku Parga - v rezidenciách a penziónoch v krásnom prostredí naproti ostrova Korfu.

Ubytovanie v letovisku Parga

Nami ponúkané ubytovanie hostí svojou kvalitou rozhodne neurazí, skôr naopak. Moderne vybavené štúdiá sa nachádzajú v nádhernej záhrade, kde rastú olivovníky, pomarančovníky, citrónovníky a mnoho ďalšieho. Ležia zhruba 15 minút od jednej z najkrajších pláží letoviska - rozľahlej atraktívnej pláže Valtos. Okrem tejto pláže nájdete v letovisku hneď ďalšie tri. Všetky tunajšie pláže sú piesočnato - okruhliakové a až neskutočne biele. Každý si tak môže vybrať, ktorá pláž mu najviac vyhovuje a na ktorú sa bude chodiť slniť a kúpať. Aktuálne si môžete pláže v Parge pozrieť aj na webkamere.

Dovolenka v letovisku Parga rozhodne nadchne všetkých milovníkov gréckej architektúry, pretože je typicky gréckym prímorským letoviskom. Nájdete tu navyše krásny benátsky hrad, ktorý sa týči nad mestom a odkiaľ je nádherný výhľad na letovisko aj do širokého okolia. Príjemnou prechádzkou od ubytovacích kapacít si tak môžete urobiť pekný výlet a pokochať sa týmto atraktívnym výhľadom.

Ubytovanie v rezidenciách Parga pre Vás vyberáme na základe mnohoročných skúseností, kladných ohlasov klientov aj ich požiadaviek. Ubytovanie Parga Vás rozhodne nesklame, pretože je odrazom Vašich požiadaviek a svojou kvalitou spĺňa všetko, čo od tohto typu ubytovania očakávate.

Zaujímavé stránky o letovisku Parga si môžete prezrieť TU.

 

[+] Rozbaliť viac informácií [-] Menej informácií

Rezidencie Parga

Rezidencie v letovisku Parga sú veľmi vyhľadávanou ubytovacou kapacitou v našej ponuke. Vďaka modernému vybaveniu a nádhernému prostrediu sa sem klienti veľmi radi vracajú. Poskytujeme ubytovanie v krásnych rezidenciách, ktoré d... Viac

Najobľúbenejšie ubytovanie v letovisku Parga

Štúdia Garden Grécko - Parga

Štúdiá sú moderné a ako už názov napovedá, dom stojí v krásnej záhrade, v pokojnom prostredí v časti Valtos. Rastú tu olivovníky, pomarančovníky, cit... WiFiKlimatizáciaPlážTelevíziaObchodBazénAutobusová dopravaVlastná doprava Štúdia Garden

Viac Cenník