Späť

AdriaSun > UBYTOVANIE

Ubytovanie v blízkosti mora

Ubytovanie pri mori

Pripravili sme pre Vás širokú ponuku ubytovania v Grécku, Turecku, Taliansku a Španielsku. Ponuku sa pre Vás snažíme neustále aktualizovať a rozširovať. Ponúkame ako hotely, tak aj rezidencie, vily alebo penzióny. Budeme radi keď využijete naše služby a dovolenka sa pre Vás stane pekným zážitkom, na ktorý budete spomínať. Pre klientov, ktorí sa k nám vracajú a využijú naše služby viac ako raz, ponúkame vernostnú zľavu, ktorá iste poteší. 

Zaisťujeme pre Vás najlepšie ubytovanie v daných krajinách. Dbáme na kvalitu ubytovacích kapacít a tiež na ohlasy a názory klientov, ktorí už v daných kapacitách boli ubytovaní. Prevažná väčšina klientov dáva prednosť ubytovaniu v hoteloch, kde je v cene väčšinou stravovanie, takže sa klienti nemusia o nič už starať. Ponuku sme však rozšírili aj o štúdia, rezidencie, vily alebo apartmány, aby si každý klient mohol vybrať to, čo mu najviac vyhovuje.

Ubytovacie kapacity sa snažíme tiež vyberať podľa vzdialenosti od mora, aby klienti nemuseli dochádzať ďaleko na pláž alebo dokonca cestovať na pláž autobusom. Väčšina domov je priamo pri mori, alebo v jeho bezprostrednej blízkosti. Niektoré sú aj obklopené záhradami alebo prírodou, čo zaručuje aj maximálne súkromie a kľud. Pri niektorých ubytovacích kapacitách je aj bazén, ktorý môžu klienti využívať za poplatok alebo je používanie už zahrnuté v cene.

Kvalita ubytovania je pre nás na prvom mieste. Našim cieľom je, aby klienti boli s dovolenkou spokojní a mali krásne zážitky z letnej dovolenky. K tomu prispejeme kvalitou ubytovania a maximálnym možným servisom, ktorý ponúkame. Každému klientovi sa venujeme individuálne a s maximálnou starostlivosťou. Snažíme sa vyhovieť aj náročnejšej klientele. Súhrnné informácie o dovolenke pri mori nájdete na príslušnej stránke.

Doprava

Do Grécka môžu klienti cestovať ako leteckou dopravou, tak aj autobusom alebo vlastnou dopravou. Nie sú viazaní objednaním napríklad leteckej dopravy. Autobusovú dopravu zabezpečujeme v rámci celého Slovenska, o nástupných miestach vás radi informujeme. Dopravu zabezpečujeme kvalitnými autobusmi zahraničnej výroby. V každom autobuse je WC, možnosť zakúpenia nápojov, TV, klimatizácia. Snažíme sa, aby cesta pre Vás bola maximálne pohodlná a ubehla čo najrýchlejšie.

Zájazdy do Talianska a Španielska ponúkame naopak prevažne na vlastnú dopravu, ale na požiadanie Vám zabezpečíme aj autobusovú alebo leteckú.

Turecko ponúkame výhradne leteckou dopravou z letísk Bratislava, Sliač, Poprad, Košice. V prípade záujmu aj z Viedne, Budapešti, Brna či Prahy.

V našej ponuke nezabudnuteľných letných pobytov nájdete aj báječnú dovolenku v Čiernej Hore, ktorá Vás milo prekvapí svojou pohostinnosťou, nádhernou prírodou i pamiatkami. Autobusovú dopravu do Čiernej Hory Vám ponúkneme za zvýhodnenú cenu!

 

[+] Rozbaliť viac informácií [-] Menej informácií

Ubytovanie Grécko

Ubytovanie Grécko

Na strávenie príjemnej dovolenky sme pre Vás nachystali širokú ponuku ubytovacích kapacít ako v hoteloch, tak aj v rezidenciách či vilkách na pobreží Grécka aj jeho ostrovoch. Slovenskí klienti si stále viac vyberajú z ponuky let... Viac

Ubytovanie Chorvátsko a Čierna Hora

Ubytovanie Chorvátsko a Čierna Hora

Ubytovanie v Chorvátsku je našou dlhoročnou špecializáciou. Ponúkneme Vám lacné ubytovanie v Chorvátsku v hoteloch, apartmánoch i penziónoch strednej a vyššej kvality. Naše ubytovacie kapacity sme vyberali s maximálnou starostlivosťou a na základe požiadaviek našich dlhoročných klientov. Novo ponúkame tiež ubytovanie v Čiernej Hore.

Ubytování v Chorvatsku

Ubytovanie Bulharsko

Ubytovanie Bulharsko

Ubytovanie v Bulharsku sa v posledných rokoch stáva stále viac a viac populárnou voľbou letnej dovolenky. Obľúbené letoviská - Primorsko, Lozenec, Kiten, Carevo a Černomorec - privítajú každoročne tisíce turistov.

Ubytování v Bulharsku

Ubytovanie Taliansko

Ubytovanie Taliansko

Pre našich klientov sme zaistili ubytovanie v Taliansku v rezidenciách, vilách alebo hoteloch. V prvom rade dbáme na kvalitu ubytovania a na pestrú ponuku, z ktorej si určite vyberiete. Ubytovanie v Taliansku je veľmi častá voľb... Viac

Ubytovanie Turecko

Ubytovanie Turecko

Ponúkame ubytovanie v Turecku v letoviskách Alanya a Side. Novo pre nadchádzajúcu sezónu sme ponuku rozšírili o ubytovanie v letovisku Belek a Kemer. Ponuku Alanya a Side sme tiež rozšírili o nové miesta. Ponuka ubytovania je v... Viac