Späť

AdriaSun > UBYTOVANIE > Ubytovanie Taliansko > Ubytovanie Rosolina Mare

Ubytovanie Rosolina Mare

V letovisku Rosolina Mare Vám radi zaistíme ubytovanie v rezidenciách alebo v hoteloch vysokej kvality za prijateľné ceny. Každý môže zvoliť ubytovanie podľa svojich predstáv.

Ubytovanie v Rosolina Mare

Letovisko Rosolina Mare sa nachádza na severe Talianska. Ideálne pre mladšiu klientelu ale aj pre rodiny s deťmi. Letovisko je veľmi živé, nájdete tu množstvo obchodov, reštaurácií, detských ihrísk, kolotočov, herní a mnoho ďalšieho. Večer je na promenáde naozaj živo. Ideálne pre mladších klientov, vyhľadávajúcich rušnejšie letovisko. Miestna strava určite tiež stojí za ochutnanie. Vynikajúca úprava pizze, špagiet a všemožných morských tvorov.

Vyžitie je pripravené aj na plážach, kde sú na zapožičanie vodné bicykle a windsurf. Pláže sú dlhé s jemným pieskom a pozvoľným vstupom do mora. Miestami majú šírku až 100 metrov, takže ponúkajú dostatočný priestor na relax a slnenie. Možnosť zapožičania lehátok a slnečníkov priamo na pláži. Cenu Vám rada oznámi na mieste delegátka.

Názov letoviska pochádza od mestečka Rosolina, ktoré má 5 000 obyvateľov a je vzdialené cca 10 km.

Taliansko Vás nadchne aj vďaka krásnej prírode. V severnom Taliansku rastú píniové háje, ktoré sú vhodné pre liečbu respiračných ochorení. Rosolina Mare je chránené územie s prírodným parkom Delta Pádu.

Dovolenka Taliansko je ideálna pre klientov, ktorí radi poznávajú kultúru iných krajín alebo navštevujú pamiatky. Na výlety v Taliansku doporučujeme napr. Neapol, Sorrento, Paestum, Pompeje, Vesuv alebo výlet na Socíliu a k ​​sopke Etna alebo na Liparské ostrovy. Výlety si môžete dohodnúť na mieste s česky hovoriacou delegátkou. Všetko Vám rada na požiadanie zaistí. Taliansko väčšina klientov navštívi viackrát, keďže všetky pamiatky nie sú schopní navštíviť pri prvej návšteve. Prírodu a príjemných miestnych obyvateľov si každý iste zamiluje.

 

[+] Rozbaliť viac informácií [-] Menej informácií