Späť

AdriaSun > UBYTOVANIE > Ubytovanie Taliansko > Ubytovanie Scalea

Ubytovanie Scalea

V letovisku Scalea pre Vás ponúkame ubytovanie v rezidenciách a hoteloch. Ubytovanie je na vysokej úrovni, ale ceny sú primerané. Rezidencie Scalea ponúkajú väčší pokoj, súkromie a hotely Scalea zas na druhej strane poskytujú všetok komfort.

Ubytovanie v letovisku Scalea

Scalea je starobylé mestečko nachádzajúce sa na pobreží Tyrhénskeho mora. Žije tu asi 9000 obyvateľov. Nájdete tu niekoľko pamiatok, napr. trosky pôvodného románskeho hradu, niekoľko písomností a zrúcaniny románskych domov. Obľúbená je napríklad Talao, čo je pevnosť, z ktorej je krásny výhľad na kilometre pláží. Na plážach je hrubší tmavší piesok alebo štrk.

V centre mesta nájdete okrem iného aj hrad, kláštor, Judášovu veža, kostol Panny Márie, palác Palammolla, námestie Cimalonga a veža Cimalonga, ktorá je pre návštevníkov otvorená od júla do septembra.

V tesnej blízkosti Scalea nájdete národný park (Parco nazionale del Pollino).

Riviéra dei Cedri zahŕňa okrem Scalea tieto letoviská: Tortora, San Nicola Arcella, Santa Maria del Cedro, Diamante, Belvedere, Cetrato. Pobrežie sa nazýva cédrové.

Dovolenka Scalea ponúka turistom kvalitu na vysokej úrovni, preto sa mnoho klientov každoročne vracia do toho obľubeného talianskeho letoviska.

[+] Rozbaliť viac informácií [-] Menej informácií

Fotogaléria