Späť

AdriaSun > UBYTOVANIE > Ubytovanie Turecko > Ubytovanie Side

Ubytovanie Side

Side, neuveriteľný raj pre milovníkov histórie, je súčasne živým a veľmi atraktívnym letoviskom. Ubytovanie v Side patrí k tým najvyhľadávanejším v Turecku.

Ubytovanie v Side

prináša jedinečné zážitky a to predovšetkým vďaka tomu, že tu neuveriteľne splýva história so súčasnosťou. Pýchou letoviska sú jeho historické pamiatky, ktoré Vás sprevádzajú takmer na každom kroku. Amfiteáter, mohutné mestské hradby, stĺporadie antických chrámov Apolóna a Atény, nielen to, ale aj oveľa viac ukrýva vo svojom vnútri obľúbené letovisko Side. Mimo týchto jedinečných historických skvostov v Side nájdete množstvo reštaurácií, barov, obchodíkov s tradičnými výrobkami a promenádu, ktorá vedie pozdĺž plachetnicového prístavu okolo antických pamiatok až do centra letoviska.

Ubytovanie v letovisku Side ponúkame v kvalitne vybavených troch až štvorhviezdičkových hoteloch, ktoré sú svojou výbavou ozajstnou čerešničkou na torte pre návštevníkov tohto letoviska. Klienti, ktorí kedy do tohto letoviska zavítali, sa vždy vracali spokojní a plní jedinečných zážitkov. Úplnej spokojnosti pridá aj stravovanie formou all inclusive, ktoré formou bufetových stolov poteší a zaručene zasýti každého jedáka.

Všetky ubytovacie kapacity v Side sa nachádzajú vo vzdialenosti 60 - 250 m od krásnych piesočnatých pláží s pozvoľným vstupom do mora, čo iste ocenia všetky generácie, predovšetkým rodiny s malými deťmi.

Okrem Side ponúkame ešte ubytovanie Belek a Kemer, kde sa nachádza najluxusnejší hotel z našej ponuky.

[+] Rozbaliť viac informácií [-] Menej informácií