Späť

AdriaSun > CESTOVNÉ INFORMÁCIE > Školské výlety > Ubytovanie pre školy v Grécku

Ubytovanie pre školy, Grécko

CA Adria Sun Vám prináša výnimočnú ponuku skupinových školských, pobytových, poznávacích, rekreačných, rekondičných zájazdov, športových sústredení, stužkových slávnosti v Grécku:

FOURKA leží v juhozápadnej časti výbežku Kassandra. Toto pokojnejšie letovisko ponúka supermarkety, obchodíky s textilom, suvenírmi a tradičnými výrobkami. Nechýbajú ani bary, reštaurácie, taverny a občerstvenie s výborným gyrosom. V malebnej zátoke je široká piesočná pláž s kamienkami, ktorá je na okraji lemovaná skalnatými masívmi.

Rezidencia AKROPOLIS , Fourka

 


TORINI - letovisko v južnej časti polostrova Sithonie (južne od Sarti) ktorého najväčšou devízou sú nádherné piesočné pláže patriaci medzi najkrajšie v celom Grécku.

Štúdiá a apartmány BLUE SEA , Torini

 

 


PARALIA je známe, živé letovisko leží asi 100 km južne od Solúna, v kraji Pieria. Táto oblasť je zásobovaná absolútne čistou vodou z ľadovcov Olympu, vďaka ktorému sa tu vytvára príjemná mikroklíma (ideálne pre liečenie alergií) s minimálnymi zrážkami a stálymi teplotami ovzdušia, ktoré
je často využívané pre ozdravné pobyty astmatikov a alergikov. Nájdete tu veľké množstvo obchodov, reštaurácií, kaviarní i nočných klubov. Pláže sú tu piesočnaté s pozvoľným vstupom do mora, vybavené slnečníkmi a ležadlami.

Hotel OREA ELENI , Paralia