Späť

AdriaSun > ZÁJAZDY > Zájazdy do Čiernej Hory

Zájazdy do Čiernej Hory

Čierna Hora začína mať medzi českými klientmi čoraz väčšiu obľúbenosť. Stále viac Čechov volí namiesto Chorvátska dovolenku v Čiernej Hore. Dovolenka v Čiernej Hore je na 9 nocí, čo je naozaj výhoda.

Zájazdy Čierna Hora

Medzi najobľúbenejšie letoviská patrí jednoznačne Ulcinj, kde je 13 km dlhá pláž s jemným pieskom. Ďalej si Vašu pozornosť zasluhuje Bar, Bečiči, Boka Kotorska, Budva, Risan a Tivat. Ponuku neustále aktualizujeme a podľa želania zaistíme ubytovanie aj v ďalších strediskách. Každé letovisko má svoje určité kúzlo. Záleží čo je pre klientov prioritné. Napríklad Budva je čarovné mesto, kde slnko svieti 220 dní v roku. Veľmi zaujímavé je historické jadro, ktoré je obohnané hradbami. Ďalej starobylý Kotor, ktoré je zapísaný na zozname dedičstva UNESCO.

V Čiernej Hore ponúkame pobytové a poznávacie zájazdy. U poznávacieho zájazdu do Čiernej Hory je výhodou, že klient spozná viac letovísk naraz a potom môže zvoliť letovisko, ktoré sa mu najviac páčilo.

Pri poznávacom zájazde klient navštívi viac pamiatok, ktoré by možno pri klasickej dovolenke ani nenavštívil. Napríklad sa ide aj do Albánska a do hlavného mesta Tirany. Ďalej je veľmi zaujímavá návšteva Skadarského jazera, ktoré je jedným zo štyroch čiernohorských národných parkov. Pri spiatočnej cesta je aj zastávka v chorvátskom meste Dubrovník, kde bude osobný voľno. Poznávacie zájazdy v Čiernej Hore sú novinkou pre rok 2015. Dúfame, že si u klientov získa obľubu ako ostatné poznávacie zájazdy a že sa bude zájazd v nasledujúcom roku opakovať.

Pobytové zájazdy do Čiernej Hory ponúkame na 9 dní, čo je ojedinelé a klienti uvítajú predĺžený pobyt. Pri vlastnej doprave sú možné tiež termíny na klasických 7 nocí alebo iné atypické termíny. Ponuka na ubytovanie je naozaj pestrá. Novo ponúkame aj autobusovú dopravu do Čiernej Hory kvalitnými autobusmi zahraničnej výroby.

[+] Rozbaliť viac informácií [-] Menej informácií

Poznávacie zájazdy

Klientom, ktorí sú doteraz Čiernou Horou "Nepobozkaná", odporúčame vyjsť na poznávací zájazd pre poznanie krajiny a kultúry. Čierna Hora získava medzi klientmi stále väčšiu obľubu. Do Čiernej Hory ...

Poznávacie zájazdy