Späť

AdriaSun > ZÁJAZDY > Zájazdy do Grécka

Zájazdy do Grécka

Grécko, oficiálne známe tiež ako Helénska republika, sa nachádza v Južnej Európe na juhu Balkánskeho polostrova a mnohých ostrovoch, ktoré k zemi patrí. Pobreží Grécka je obmývané hneď piatich mori - Egejským, Krétskym, Thrackým, Stredozemným a Iónskym.

V našej ponuke zájazdov do Grécka nájdete teraz predovšetkým širokú ponuku pobytových zájazdov. Už teraz pre Vás však vyberáme aj kvalitnú ponuku poznávacích zájazdov, ktoré Vás počas viacdenných pobytov zavedú na tie najkrajšie miesta Grécka. Navštívite ako tie najznámejšie historické pamiatky, tak aj rôzne prírodné skvosty.

Zájazdy Grécko

Počas pobytových zájazdov do Grécka, ktoré nájdete v našej ponuke, zavítate do tých najkrajších letovísk ako na pevnine, tak aj na ostrovoch. Na pevnine ponúkame pobytové zájazdy na Chalkidiki, Olympská riviéra, či letoviska Parga. Ak však chcete zavítať skôr na niektorý z gréckych ostrovov, môžete vyberať z pobytových zájazdov na ostrovy Karpathos, Kalymnos, Kos, Kréta, Rhodoss, Thassos a Zakynthos. Okrem zájazdov do Grécka ponúkame také pobytové aj poznávacie zájazdy do Talianska.

[+] Rozbaliť viac informácií [-] Menej informácií

Poznávacie zájazdy

Spoznajte najznámejšie a najnavštevovanejšie pamiatky Grécka vďaka poznávacím zájazdom. Môžete si vybrať z našej ponuky poznávacích zájazdov do Grécka z našej ponuky. Teraz ponúkame Antické pamiatk...

Poznávacie zájazdy

Pobytové zájazdy

V našej ponuke nájdete celú radu pobytových zájazdov do Grécka. Pobytové zájazdy do Grécka, ktoré nájdete v našej ponuke, Vás zavedú do tých najkrajších letovísk ako na pevnine, tak aj na ostrovoch...

Pobytové zájazdy