Späť

AdriaSun > ZÁJAZDY > Zájazdy do Španielska

Zájazdy do Španielska

Zájazdy do Španielska

Španielsko, ktoré je oficiálne známe ako Španielske kráľovstvo, sa nachádza na Pyrenejskom polostrove a jeho pobrežie je obmývané Stredozemným morom a Atlantickým oceánom. K Španielsku oficiálne patrí tiež Kanárske a Baleárske otrovu.

zájazdy Španielsko

Okrem Kanárskych a Baleárskych ostrovov je neoddeliteľnou súčasťou Španielska tiež katalánskej mesto Llívia, ktorá je úplne obklopené územím Francúzska. Zájazdy do Španielska majú veľké množstvo priaznivcov, ktorí na túto destináciu nedajú dopustiť. Španielske pobrežie, obmývané vlnami Stredozemného mora, patrí k jedným z najnavštevovanejších prímorských oblastí v Európe. Najpopulárnejšie oblastí tejto časti Španielska potom rozhodne je Costa Brava, na ktorú plynule nadväzuje oblasť Costa del Azahar. Obe spomínané oblasti ponúka svojim návštevníkom krásne, dlhé a predovšetkým piesčité pláže s kompletným vybavením (ležadlá, slnečníky, sprchy, prezliekarne, občerstvenie, športové vyžitie).

V našej ponuke aktuálne nájdete pobytové zájazdy do Španielska na pobreží Costa del Azahar, ktorých ponuku nájdete aj pod týmto článkom. Väčšina našich zájazdov do Španielska sa potom sústreďuje predovšetkým do letoviska Oropesa del Mar.

Ponuku neustále rozširujeme a už ponúkané pobytové zájazdy čoskoro doplní aj zájazdy poznávacie, ktoré Vás zavedú na krásna a populárna miesta Španielska, či už pevninská alebo ostrovných. Sučasně ponuku našej webovej prezentácie dopĺňame o obľúbené zájazdy do Turecka, či už pobytové alebo poznávacie.

[+] Rozbaliť viac informácií [-] Menej informácií

Poznávacie zájazdy

Španielsko spoznáte ideálny vďaka poznávacím zájazdom, ktoré sú minimálne na 8 dní, takže stihnete navštíviť najobľúbenejšie pamiatky. Teraz ponúkame zájazd napríklad na Mallorcu a do Andalúzie. A...

Poznávacie zájazdy

Pobytové zájazdy

V ponuke, ktorú pre Vás neustále rozširujeme, nájdete celý rad pobytových zájazdov do Španielska. Obľúbená destinácia na pobreží Stredozemného mora privíta každoročne tisíce turistov z celého sveta...

Pobytové zájazdy