Späť

AdriaSun > ZÁJAZDY > Zájazdy do Talianska

Zájazdy do Talianska

Zájazdy do Talianska

Taliansko, krajiny, v ktorej si užijete ako letnú, tak aj zimnú dovolenku, patrí už po mnoho rokov k obľúbeným cieľom turistov. Prímorská letoviska v letných mesiacoch ožívajú s prvými prichádzajúcimi turistami a čulý nočný život a všetko, čo nás na zájazdoch do Talianska láka, tak získava na sile.

Taliansku nájdete v južnej Európe na Apeninskom polostrove a je obmývané hneď štvoricou morí - Jadranským, Jónskym, Tyrhénskym a Ligurským. Taliansko vo svojom vnútri ukrýva dva mestské štáty - Vatikán a San Marino.

zájazdy taliansko

Zájazdy do Talianska sú pre svoju dostupnosť, či už z pohľadu ceny alebo vzdialenosti, jednou z najobľúbenejších destinácií slovenských turistov. Ponuku zájazdov do Talianska neustále rozširujeme. K existujúcej ponuke pobytových zájazdov do Talianska čoskoro pribudnú aj veľmi atraktívne poznávacie zájazdy, ktoré sú medzi turistami veľmi žiadané. Sny každého človeka sa líšia a čo vyhovuje jednému, nemusí už plne vyhovovať druhému, preto sa snažíme, aby naša ponuka zájazdov do Talianska bola čo najobsiahlejší a dokázala uspokojiť čo najviac klientov.

Nezabudnite si pozrieť aj ponuku zájazdov do Španielska.

Veríme, že aj poznávacie zájazdy do Talianska si v radoch našich klientov skoro po zavedení nájdu svojich zástancov, pretože zďaleka nie všetci klienti preferujú leňošenie a týždenné pobyty v jedinom letovisku. Zatiaľ Vám ovšem môžeme odporučiť rad pobytových zájazdov a odtiaľ plánovaných fakultatívnych výletov, ktoré tiež rozhodne stojí za to.

[+] Rozbaliť viac informácií [-] Menej informácií

Poznávacie zájazdy

Radi by sme Vám ponúkli poznávacie zájazdy do Talianska. Môžete navštíviť napríklad Benátky, ktoré sú veľmi turisticky obľúbené. Prejdete sa po Benátskej leguně a navštívite rad pamiatok. Popoludní...

Poznávacie zájazdy

Pobytové zájazdy

V našej ponuke nájdete celú radu pobytových zájazdov do Talianska, najmä do oblasti Kalábria. Pobytové zájazdy do Talianska nájdete už po niekoľkú sezónu v našej ponuke. Aktuálne ponúkame pobytové ...

Pobytové zájazdy