Späť

AdriaSun > ZÁJAZDY > Zájazdy do Turecka

Zájazdy do Turecka

Turecko alebo tiež Turecká republika je stále častejším cieľom pobytov pri mori. Zájazdy do Turecka turistov okúzli najmä nádychom tajomného orientu, dlhými piesočnatými plážami, teplým a priezračným morom a stravou all inclusive na väčšine ubytovacích kapacít.

Zájazdy turecko

Zájazdy do Turecka majú jednoducho svoje čaro, ktoré na turistov pôsobí doslova ako magnet a každoročne ich tak do tureckých letovísk zavíta na tisíce.

Naša ponuka zájazdov teraz zahŕňa iba pobytové zájazdy v Turecku. Plánujeme však zavedenie aj zájazdov poznávacích, čím vyjdeme v ústrety požiadavkám mnohých klientov, ktoré neradi trávia dovolenku v jednom mieste a radi počas zájazdov navštívia väčšie množstvo krásnych a predovšetkým zaujímavých miest. Novo sme tiež zaradili do našej ponuky poznávacie zájazdy do Grécka.

Ponuku nejoblíbenějích zájazdov do Turecka nájdete pod týmto článkom.
Všetky ubytovacie kapacity v tejto destinácii nájdete na stránke ubytovanie v Turecku.

[+] Rozbaliť viac informácií [-] Menej informácií

Poznávacie zájazdy

Ponúkame pre Vás zájazdy za poznaním do Turecka. Teraz ponúkame napr. Zájazd do Istanbulu, ktorý Vás určite nadchne a bude sa Vám zájazd páčiť. Ponúkame pre Vás päťdňový zájazd do Istanbulu, kde sp...

Poznávacie zájazdy

Pobytové zájazdy

V našej ponuke nájdete celú radu pobytových zájazdov do Turecka. Radi cestujete a lákajú Vás exotickejšie destinácie a orient? Potom sú pobytové zájazdy v Turecku pre Vás tou správnou voľbou. Z kra...

Pobytové zájazdy